Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

elson ne kadar sabırlısın yahu niye gidip test yaptırmıyosunklava:

yerimsenibenkızma selmacımm..yaa ne bileyim...olsaydı biraz olsun içime doğardı diyorum..hiç ihtimal vermiyorum.ya 1.adetlerim çok çok düzenli olmadığı için buda bi gecikme diyorum...2.eşim ilişkiden hemen sonra duş aldım.ama hemen..akıp gitmiştir onlar dedi..:kedi: oyüzden...bide hiç belirti yokki...sağ kasığıma ara ara sancı geliyo bu ara..biliyorum kızacaksın ama....:roflol:

ya hiç bacağı kasılan oldumu hamilelik belirtisi olarak...kramp girer gb........fisfisfis

ya hiç bacağı kasılan oldumu hamilelik belirtisi olarak...kramp girer gb........fisfisfis

şimdi düşüp bayılıcam yani :bbo:kafamçokkarıştı

:roflol::roflol::roflol:
NEDESEN HAKLISIN SELMACIMM...AMA DEDİM YAA..izin problemi...özele git demiştin..öyle yapıcam zaten..maaşımı bekliyorum...tamm???yerimseniben
ilk sana haber vericemmm sonucu...ya açıkçası birazda boşuna uğraşma elif diyorumm..eşim öyle deyince..dedim ya hemen duş aldım diye...:kedi:

canim tebrikler Şeniz vallahi coktandir bu topikte hamis olan yoktu en son 2 hafta once hamisimiz oldu .ne guzel alahim tamamini erdirsin.nasil anladin n oldu belirtileri paylasirmisina.s.
kızlar ben hamileysemde değilsemde yaşadıklarımı yazmak istiyorum eğer hamileysem bilgi olur değilsemde demekki her şeyi hamileliğe yormamak lazı diye kulağınıza küpe yaparsınız (10 veya 13 gün varken bunları yaşamaya başladım)
1.sağ ve sol kasığımda batmalar iğne batar gibi (10,13 gün öncesinden)
2.aşırı derecede açlık hatta hiç doyamamak (10,13 gün öncesinden başladı ama şimdi yok)
3.cinsel isteksizlik
4.son 3 gündrü hafif miyde bulantısı oldu ama bugün sabah omadı
5.miyde yanması
6.yüzümde çok fazla sivilce çıktı
7.son bir haftadır sık idrara çıkma gece bile uyanıyorum
8.akıntım 1 haftadır çok az yok denecek kadar olduğu zamanda su gibi sanki
9.halsizlik ve aşırı uyku hali son bir haftadır
10.ara ara sancı ve bel ağrısı adet olucam diye tuvalete gitmelerim sık sık
en belirgin kasığımda batmaları yaşıyorum halada rabbim hayırlı olanını nasip etsin benim ve herkes için
11.sık idrara çıkma
tebrik ederim cnm sağlıcakla kucağınada alırısn inş
amin canım işallah

kızlar dün yazmıştım belirtileri Ravzanur sormuşta ordan kopyladım tekrardan görsün diye canlarım benim akşam testi yapamdan önceydi yani öptüm hepinizi

ayyy kızlaaaaaaarr bişiy diycemmm...dün akşam eşim rüyasında kılıç bilediğini görmüş..öylesine bi bakayım dedim anlamına...:1shok:
rüyada kılıç çocuktur diyo....inanmıyorummm...ay olabilirmiiiii...yoksa benim gecikmem denmi etkilendi,bilinç altımı acaba...hayırlısı rabbimden..hayırlısı inşllaahh...opuyorumnanaktan

hadi inşallah cnm...hadi bizim kafamıza çok taktığımızdan rüyaalrı pek ihtimal vermiyorum ama erkeklerinnn ne bilim çıkıyor gibi.inşallah hamilesindir cnm........

ELSON sen adamı katil edersin ben senin kocan olsam döverim lmaz: yahu test yap diyoz yapmıyon hamile değilimdir diyosun sonra kasıklarım ağrıyo rüya filan diyosun bi test yaptırda kurtulalım vallahi çatlıcam mafoldumben ( bu arada hamile olduğumu öğrenmeden önce bende rüyamda hamile olduğumu görmüştüm)

güzel arkadaşım kimseye bi tarzım yok öncelikle bunu yazmak istedim problemli ego tatmini eden konusuna gelince allaha şükür ne bi problem teşkil ediyo hayatımda ciddi şeyleri kapsayan nede egolarımla ilgili bi sorunun var iyi bi ailiem iyi bi eğitimim müthiş bi eşim ve işim var oldukça pozitif yaşarım haytaı oldukça aktifimdir ilkokul arkadaşlarımdan bile hala görüştüğüm gruplarım vardır yani çok sevilirim böle oluncada ne egoyla nede problemle işim olmaz ego nasıl tatmin edilir ben bilmem biliyosan anlatırsın cümle içinde kullandığına göre bilgin var senin...
burda herkeze koşarım herkezle dertleşirim bazen ekran pc başında sıkıntıya ağlar bazende kendim hamileymiş gibi dua ederim koru mbebişiyle annesini diye alka art niyetim toktur kaldıki ceylanla bozo bunu anlatmaya çalışmış sağ olsunlar beni en eski tanıyanlardan iki kişi....

diğer konuyla ilgili hiçbişi yazmicam artık allah içimi biliyo çünkü burda öle demedin bunu dedim açıklamaları falan işimin arasında fazla zaman kaybettiriyo bana

allah herkeze gönlüne göre versin herkezin gönlündeki iyilikten doğanı versin başkada bişi demicem bu konlarla ilgili

sanada bi arkadaş tavsiyesi bilmeden yargılama olayları saol......
dediğin gibi muattap olmayalım yeter......

tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın inşllhh
günaydın kızlar bugün benim doğumgünüm 2 gün öncede regl oldum doğum günü hediyem olur belki dedim ama yok....mucizelerede inanamıyorum artık..........

canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllaraa.s.

iyiyim canım nasıl oliim haftanın son gününü bitirmek için geldik işte

kızlar ben bu ay hamile diilim bu arada az önce anşaşıldı:))))
tuhaf bi terlemem vardır adet öncesi bir hafta kala başlar malesef terliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…