Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

teşekkür ederim teyzesi:) olabiir ya gözünden kaçabilir. ben bu ay ilişki için gün saymadım hiç bi çaba sarfetmedim yanlız tatildeydik ve başbaşa tabi) stresten uzak güzel tatil yaptık çocukta o zaman olmuş. gerçekten insan kendini şartlayınca olmuyo rahat olmak gerekiyomuş bunun en iyi örneği benim. belirtiler egelince karnım çok ağarıyodu hemde hamile olduğumu öğrenmeden yaklaşık 1 hafta öncesinden başladı bide göğüslerimin kenarları sızlıyodu. benim normalde adet öncesi karın ağrılarım olmadığı için anlamıştım hamile olduğumu. 3 gün gecikmeden sonra idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm:) sonra hemen gidip kandada baktırdım sonuç pozitif. Allah herkese nasip etsin. bu da size örnek teşkil etsin illede çocuk olsun diye ilişkiye girinde olmuyo, stres sıkıntıdanda olmuyo. bu yüzden rahat olun çok takmayın kafanıza.

günaydın kızlar bugün benim doğumgünüm 2 gün öncede regl oldum doğum günü hediyem olur belki dedim ama yok....mucizelerede inanamıyorum artık..........

tebrik ederim cnm sağlıcakla kucağınada alırısn inş

günaydın kızlar bugün benim doğumgünüm 2 gün öncede regl oldum doğum günü hediyem olur belki dedim ama yok....mucizelerede inanamıyorum artık..........

doğum günü kutlu olsun canım a.s.a.s. umudunu yitirme belki doğum günü hediyen olmadı ama anneler günü hediyen olur. hem de daha anlamlı olur değilmi ? üzme kendini

selmacim bizde tatildeydik ama pek fazla bisey yapamadik cokk yorgun oluyoduk cokk sicak n bilim ..siz gun asirimi beraber oldunuz:kedi:

esengülümmm mutlu çoooooooooook mutlu yıllarrr...hiç acele etme..sakin ol...bol bol dua et..vardır rabbimin bi bildiği..unutma sakınan göze çöp batar...üzerine gitme o yüzden...düşünmeeee..tamammı...nasıl olsa olacak bigün de..tammmı canımmm????kaydirigubbakcemile5
selmacım günaydınnnnnnn..bende hala tık yok....kaydirigubbakcemile3

cnm bnm çok teşk.ederim...tmmdrı cnmkaydirigubbakcemile5

sağol hayatmm...oy oy umut olmadan olmuyor ztnn

umut olmadan olurmu benim eşimin spermleri kötü önceki doktor tedaviyi durdurdu benim adet düzebnsizliğim vardı çözümlemedi 1 sene geçsin bakalım dedi şimdi 1,5 aydır başka bir doktordayım hem yumurtlamam iyi dedi bide adet geçti p.tesi gel bi kontrol edelim dedi geçen hafta gittiğimde tutunmuş olabilir dedi inş.allahtan neyse hayırlısı onu göstersin bu haftasonu kırmızıları görmem inş.

inşallah gelmez kırmızılar cnm meleğin seninledir....inşallah:Saruboceq:

selmacim bizde tatildeydik ama pek fazla bisey yapamadik cokk yorgun oluyoduk cokk sicak n bilim ..siz gun asirimi beraber oldunuz:kedi:

canım 3 agustosta adet olmuştum ve 26 gün arayla oluyorum 13 ünde tatile gitmeden oldu ilişki 15 inde gittik tatile ve gün aşırı değil hergün yaptık :kedi::kedi::kedi: tamda ovülasyonuma denk geldi:kedi::kedi:

elson ne kadar sabırlısın yahu niye gidip test yaptırmıyosunklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…