Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

acrinsu kaçırdım canım seni kusura bakma geç kaldım biraz ama tebrik ederim canım çok dikkat et kendine kucağına almay nasip etsin allah....

kızlar benim bugün 30.günüm bütün belirtiler kayboldu...akıntım kesildi resmen...sadece göğüslerim acıyor...çok hafif karnım ağrıyor....eğer 33 günde bir olursam eskisi gibi 3 günüm kalmış ben yanlış hesaplamışım...bende hamiş değilim eminim buna

ELSON darılma canım sadece kendine bile itiraf edemesende çok kaptırıyosun kendini seni kırmam için söylememiştim

haksevercim sana bu tarz yaklaşan herkimse bilmiyorum bence muhattap olma onla ya problemli bir arkadaş yada egolarını tatmin ediyo soırunlarını bana yükleme nedemek ya burda herkes birbiriyle dertyleşiyo dün gece ben bir arkadaşımla geç saatlere kadar onun negatif düşüncelerini dinledim ve saatlerce onu güldürmeye çalıştım sonunda başardım herkes güçlü olacak die bir kaide yok hayat karşısında ay çok kızdım ya canım sen takma boşver muhattapda olma canımcım

arkadaşım olayları tam bilmeden yargılama.ayrıca yangınada körükle gitmemeni rica ediyorum.bu tür konularda tarafsız kalıp kendi aralarında anlaşmalarını sağlamak en güzeli.bize düşen taraf tutarak ortalığı birbirine katmak değil olumlu olarak ortamı biraz daha yumuşatmaktır.ben kendi aralarında halledeceklerine eminim.olay tatlıya bağlanır tabi biz olumsuz yönde müdahale etmezsek.

suzancım ruhiden de belli
ben ego tatminkarı problemli bi kadınım:))))))))))))))))))))))))))

iyiyim canım nasıl oliim haftanın son gününü bitirmek için geldik işte

kızlar ben bu ay hamile diilim bu arada az önce anşaşıldı:))))
tuhaf bi terlemem vardır adet öncesi bir hafta kala başlar malesef terliyorum

her ay yeni bir umut canım.İnşallah gelecek ay umutlar yeşerir ve bebeğin göbüşüne yerleşir:Saruboceq:

hem de ne patladık goncam demekki zamanı değilmiş...bizde sanki kırmızıları görmüş gibi konuştuk

amam bozom biliyorum ben kendimi yani hastalanmadan önce ne oluyosa gene oluyo bu demek bayrama hastayım en üzücü olanda bu yaaa çok zor olcak adetli adetli biz bide kayınvaldemlere bursaya gidiyoruz arifeden işim var yani:kedi:

her ay yeni bir umut canım.İnşallah gelecek ay umutlar yeşerir ve bebeğin göbüşüne yerleşir:Saruboceq:

ekimde hamileyim nerdeyse bi senedir ekim diyorum ekim geldi ahanda önümüzde bitti bu iş
ruhiye bi kız kardeş yapcam:)))
hihoyyythihoyyythihoyyyt

amam bozom biliyorum ben kendimi yani hastalanmadan önce ne oluyosa gene oluyo bu demek bayrama hastayım en üzücü olanda bu yaaa çok zor olcak adetli adetli biz bide kayınvaldemlere bursaya gidiyoruz arifeden işim var yani:kedi:

aynen benimde bayrama rastlıycak eğer gecikirse bizde kaynanama gidicez bayramda olmayı hiç sevmiyorum...başka evde rahat edemiyorum regliyken bide benm çok zor geçiyor regli bari bebiş yoksa hemen olsak

suzancım ruhiden de belli
ben ego tatminkarı problemli bi kadınım:))))))))))))))))))))))))))

bende acayip problemli bir insanım.sana göndersem şu havuz problemimi çözer misin????kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
genelde sabırlıyımdır ama taştımı çatlak birşey olur çıkarımkaydirigubbakcemile3şunu kabul etmem gerekirki ben deliyimlaelaelaelaelae alkisalkisalkis

aynen benimde bayrama rastlıycak eğer gecikirse bizde kaynanama gidicez bayramda olmayı hiç sevmiyorum...başka evde rahat edemiyorum regliyken bide benm çok zor geçiyor regli bari bebiş yoksa hemen olsak

benimde bayramın 1. günü hastalanmam gerekiyordu ama olmadı 2.günü test yaptım ve pozitifti.kırmızıları görmeden umudunuzu kaybetmeyin

ELSON darılma canım sadece kendine bile itiraf edemesende çok kaptırıyosun kendini seni kırmam için söylememiştim

yok be selma.şaka yapıyorum..kırılmadım..ya dediğim gb
,ben hamile olduğuma ihtimal vermiyorum..tek belirti gecikme.öyle adet olsam falanda üzülmiycem.ihtimal vermediğim için bukadar ağırdan alıyorum...neyse sonuç alana kadar kapatıyorum konuyu...sonuçtan haber veririm...öpüyorum hepinizi.....opuyorumnanaktan

benimde öle çok yoğun geçiyo aynı kanıdayım olcaksak olsak valla bikaç gün önceden
bende acayip problemli bir insanım.sana göndersem şu havuz problemimi çözer misin????kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
genelde sabırlıyımdır ama taştımı çatlak birşey olur çıkarımkaydirigubbakcemile3şunu kabul etmem gerekirki ben deliyimlaelaelaelaelae alkisalkisalkis

al benden de okadar fşek ateşlendimi tutabilene aşkolsun haa ben senden öndeyim ego tatmin ediyorum boş vakitlerimde nasıl yapıldığını sorma öğrende gel:roflol::roflol::roflol:

senağlamasenağlamasenağlama
ya tamam konuşmuyorum bundan sonra...:dilcikar:

yok be selma.şaka yapıyorum..kırılmadım..ya dediğim gb
,ben hamile olduğuma ihtimal vermiyorum..tek belirti gecikme.öyle adet olsam falanda üzülmiycem.ihtimal vermediğim için bukadar ağırdan alıyorum...neyse sonuç alana kadar kapatıyorum konuyu...sonuçtan haber veririm...öpüyorum hepinizi.....opuyorumnanaktan

tamam o zaman hadi p tesiye kadar bekleyelim:)

benimde bayramın 1. günü hastalanmam gerekiyordu ama olmadı 2.günü test yaptım ve pozitifti.kırmızıları görmeden umudunuzu kaybetmeyin

inşallah kız suzan
bozo adet konuşmuyoruz daha hastalanmadık tammammı geberttirme kendini hala hamile adayıyız biz bi kerem bak suzan kendime getirdi beni:)))))))

suzan belirtin varmıydı:roflol:

inşallah kız suzan
bozo adet konuşmuyoruz daha hastalanmadık tammammı geberttirme kendini hala hamile adayıyız biz bi kerem bak suzan kendime getirdi beni:)))))))

suzan belirtin varmıydı:roflol:

kaydirigubbakcemile3 bende dedimya sanki kırmızıları görmüş gibi konuştuk...belki hamişiz kaydirigubbakcemile5 belli olmaz hani regli olucakmış gibi oluyormuş ya

benim memelerim şiş belim ağrıyo başkada bişi yok hamilemiyim bozo hemen bak karar ver ordan hadi hadi:))))

X