Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bende dün aşılamamı oldum inş tutar dualarım hep o yönde tabi sizlerede dua ediyorum valla günler nasıl geçecek bilmiyorum sürekli bişeylerle uğraşıyorum meşgale buluyorum kendime inş yarabbim adet olmam....

ayy canım inşllh aşılaman tutar:Saruboceq:

Evet canım ilaç bitti oldum hala öleyim....hormon simir hepsi normal çıktı...sorun ne anlamadım....dr yarın gel konuşalım dedi
aama gidemem yarın çok yağış olacakmış
vapura falan binmem gerekecek korkuyorum

herşeyin temiz çıkmış sevindim...aman evden çıkma yarın çok tehlikeli olucakmış

evet bozom yaa temzi hepside nie olmuyo onu annamadım........hayırlısı napalım....sen naptın

stres yapma canım ondan olmuyodur zamanımız var bekliycez...benm günüm 16 sında bugün de bitti kaldı 5 gün

bende ayın 15'ini bekliyorum ilk ayımız daha bu ay denedik bakalım hayırlısı göğüs uçlarım çok hassas...

merhaba arkadaşlar bu saat oldu bi damla uyku yok(( regl dönemine 10 gün var ama gögüslerimde inanılmaz bir hassasiyet oluştu acaba sabah gidip bi kan testi mi yaptırsam sizce sonuç verir mi? offf yaa yarın yağış da var araya haftasonuda girecek beklemek ne zormuş bide bu ilk denemem :bbo: umarım bu sabırsızca beklemenin sonu mutluluğa dönüşür. Rabbim bekleyen tüm anne adaylarına sabır versin

günaydın test yapmak için henüz çok erken adetime 10 gün var diyosun daha çocuk rahim içine ekilmemiştir bile bu yüzden biraz daha beklemen lazım

KIZLAR GÜNAYDIN HEPİNİZE SİZE ÇOK GÜZEL Bİ HABERİM VAR TEST YAPTIM AKŞAM VE ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRDÜM ÇOK ŞÜKÜR HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
ALLAHIM TEZ ZAMANDA BEKLEYEN HERKESE NASİP ETSİNNNNNNNNNNNN

gözün aydınnn Allah kucağına almayı da nasip etsin o çift çizgiyi görmek nasıl mükemmel bi duygudur bilirim canım hayırlı olsun

tekbik ederim canım çok sevindim rahat bi hamilelik geçirirsin inş.zemuszemus

bende ayın 15'ini bekliyorum ilk ayımız daha bu ay denedik bakalım hayırlısı göğüs uçlarım çok hassas...

canım bende 14 ünü bekliyorum p.tesi yaptım negatif çıktı ama hayırlsı bakalım benim salı olmam gerekiodu ama doktor daha erken dedi p.tesi çağırdı aynı hassaslık bende de var bide karında şişlik var

canim tebrikler Şeniz vallahi coktandir bu topikte hamis olan yoktu en son 2 hafta once hamisimiz oldu .ne guzel alahim tamamini erdirsin.nasil anladin n oldu belirtileri paylasirmisina.s.

insallah vardir bebis gobisinde guzelim bir bayram mujdesi bekliyoz senden okkk:1hug:

canim tebrikler Şeniz vallahi coktandir bu topikte hamis olan yoktu en son 2 hafta once hamisimiz oldu .ne guzel alahim tamamini erdirsin.nasil anladin n oldu belirtileri paylasirmisina.s.

ravzacım ayın 2 sinde bende hamilelik haberimi vermiştim gözünden kaçtı heralde

ravzacım ayın 2 sinde bende hamilelik haberimi vermiştim gözünden kaçtı heralde
:kedi::kedi:canim gozumden soyle kacti ben fazla eskisi gibi girmiyom bu topige cunku cok heyecanlaniyorum bende hamile olmak istiyomya kendime baski yapiyorum ama arada dayanamayip n var n yok arkadaslari tebrikm icin giriyom o arada kacirdim kusura bakma guzelim n olurrropuyorumnanaktansenide cok cok tebrik ediyorum alalhim saglikla versin kucagina bebisini hayirli evlat olsun mutlu yuvanizda canimyaa nasil bir duygu n yaptin hangi gun iliskide bulundun esinle belirtilerini banada yazarmisin cokk merak ediyorum:1hug:ayrica cumaniz hayirli olsun arkadaslara.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…