Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

haksevercim sana bu tarz yaklaşan herkimse bilmiyorum bence muhattap olma onla ya problemli bir arkadaş yada egolarını tatmin ediyo soırunlarını bana yükleme nedemek ya burda herkes birbiriyle dertyleşiyo dün gece ben bir arkadaşımla geç saatlere kadar onun negatif düşüncelerini dinledim ve saatlerce onu güldürmeye çalıştım sonunda başardım herkes güçlü olacak die bir kaide yok hayat karşısında ay çok kızdım ya canım sen takma boşver muhattapda olma canımcım

kızım bana bak ben kimim neyi senin elinden almışım banane senin isyanından isyan etmemenden önce sen psikolojini düzelt bence sanki hanıma bişiler yazmışım gibi geçmiş burda yokı elimden aldım yok bilmem ne ay çenem kopsaydı senin gibisine yorum yazmasaydım yaaaaa istyan etme dedik faturayı bana kesti neyse ne halin varsa gör allaha havalesin hakkımdada yorum yazıp durma okadar...........

sakin sakin vede sınırları aşmadan sende kim oluyorsun diyeceksin bu lafıma anladığım kadarıyla tarzından ama sakin kırmadan ama emin ol böle küçük şeylere takılmam ama hoş deil tarzın arkadaşım

haksevercim sana bu tarz yaklaşan herkimse bilmiyorum bence muhattap olma onla ya problemli bir arkadaş yada egolarını tatmin ediyo soırunlarını bana yükleme nedemek ya burda herkes birbiriyle dertyleşiyo dün gece ben bir arkadaşımla geç saatlere kadar onun negatif düşüncelerini dinledim ve saatlerce onu güldürmeye çalıştım sonunda başardım herkes güçlü olacak die bir kaide yok hayat karşısında ay çok kızdım ya canım sen takma boşver muhattapda olma canımcım

Sakın karışma arkadaşların arasına onlar arkadaşlar!!!!!!! Hepimiz kimi dönemlerde geriliyoruz ama bizler topicte gruplaşırsak elimize ne geçer

Sakın karışma arkadaşların arasına onlar arkadaşlar!!!!!!! Hepimiz kimi dönemlerde geriliyoruz ama bizler topicte gruplaşırsak elimize ne geçer

kusura bakma ama canım arkadaşlık anlayışlarımızın farklı olduğu her halinden belli artı karıştığım falan yok arkadaşımı üzene onun içinde iyi olabilecek bir yöntemden bahsettim sakin olmasını yani kendi arkadaşıma da moral verdim hem sakın makın işte yaklaşım çok önemli bir şey antipatik olmanın alemi yok arkadaşım anladın teşekkürler ilgine ii akşamlar

bence siz çok yanlış konuşuyorsunuz....o gün haksever kötüydü anlıyabiliyoruz...çünkü aynı şeyleri bizde yaşıyoruz...biz burda kimseye anlatamadıklarımızı burda anlatıyoruz...gonca arkadaşımız problemli bi arkadaş değildir...bence cümlelerimizi kurarken biraz dikkatli olalım...kimse burda egolarını tatmin etmeye çalışmıyor...ben 7 aydır bu topikteyim ilk geldiğim günden beri goncayı tanırım ve ilk kez böyle bir polemik oluyor bence haksever arkadaşımız biraz uzattı konuyu....

bence siz çok yanlış konuşuyorsunuz....o gün haksever kötüydü anlıyabiliyoruz...çünkü aynı şeyleri bizde yaşıyoruz...biz burda kimseye anlatamadıklarımızı burda anlatıyoruz...gonca arkadaşımız problemli bi arkadaş değildir...bence cümlelerimizi kurarken biraz dikkatli olalım...kimse burda egolarını tatmin etmeye çalışmıyor...ben 7 aydır bu topikteyim ilk geldiğim günden beri goncayı tanırım ve ilk kez böyle bir polemik oluyor bence haksever arkadaşımız biraz uzattı konuyu....

alın işte ayrımcılık yapmayalım burada herkes arkadaş diyorsunuz ama tutacak bir tarafınız var ben kimseyi karşıma alıp bişeyden bahsetmedim doğal olarak aynı senin yaptığın gibi başka topikten arkadaş olduğum vede çok sevdiğim iyiniyetine güvendiğim arkadaşım hakçaya moral verdim hepsi bu hepiniz umarım en yakın zamanda sorunları hallolur hepsi bu iyi akşamlar

bu topic içinde söylecegim rabbim inşallah en yakın zamanda hepinize bebişlerinizi gönderir vede agzınızın tadı kaçmadan güzel muhabbetler geçirirsiniz arkadaşlar :Saruboceq:

ben ayrımcılık yapmıyorum...bence konu çok fazla uzadı bu topikte böyle şeylerin olmasını istemiyoruzzz...iyi akşamlar

bu topic içinde söylecegim rabbim inşallah en yakın zamanda hepinize bebişlerinizi gönderir vede agzınızın tadı kaçmadan güzel muhabbetler geçirirsiniz arkadaşlar :Saruboceq:

hepinizin duaları hep bu yönde Allah inşllh size de haksever arkadaşımıza da sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder....hepimizin dileği aynı

hepinizin duaları hep bu yönde Allah inşllh size de haksever arkadaşımıza da sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder....hepimizin dileği aynı

bak işte anlatmaya çalıştığım bu ne güzel temennime karşılık verip sempatik olup derdimden anlayan insan haline geliyoruz kimi zaman bu iyi niyeti kaybetmemek gerek kimimiz daha çabuk yıkılıyo hemde her ay bu stres çalıyo kapımızı ben bebeğimi kaybettim ama o durumda bile arkadaşlarımın derdini dinleyip sakin olmaya çalıştım karamsar konuşanda oldu güldürmeye çalışanda herkes bir deil ama tek bildiğim haddini aşan kırıcı sözlerin herneolursa olsun olmaması hepsi bu canım

bak işte anlatmaya çalıştığım bu ne güzel temennime karşılık verip sempatik olup derdimden anlayan insan haline geliyoruz kimi zaman bu iyi niyeti kaybetmemek gerek kimimiz daha çabuk yıkılıyo hemde her ay bu stres çalıyo kapımızı ben bebeğimi kaybettim ama o durumda bile arkadaşlarımın derdini dinleyip sakin olmaya çalıştım karamsar konuşanda oldu güldürmeye çalışanda herkes bir deil ama tek bildiğim haddini aşan kırıcı sözlerin herneolursa olsun olmaması hepsi bu canım

Allah bir daha yaşatmasın...

ii akşamlar kızlar sakın şu mübarek günlerde birbirinizi kırmayın gerçi tatlıya bağlamışsınız olayı boş yere bide bunun için geriliyosunuz zaten yaşadığınız stres yüzünden oluyo bunlar zayıf anları herkesin oluyo biraz daha ılımlı davranalım aslında olay çok büyümüştü tatlıya bağlamışsınız ii olmuş....

neyse yarın endoskopi oluyorum üre tahlili falan bakalım ne çıkcak bu arada doktor bu ayda ara vermek zorunda kaldı kist yok ama benim ısrarım üzerine yapılan teste prolaktinimin gene çıktığı anlaşıldı iğne vermiyorum dedi artık hergünkü ilaçlarıma prolaktin ilacıda etkilendi mide sağlam ya:KK43:hergün sabah akşam kullancam pco içinde şeker ilacım var mide koruyucu hazmettirici falan işte bu kadar tabi yarın dan sonra ilaçlar çoğalmazsa:KK43:hayırlısıyla olup biter inşallah mecbur özelde oluyorum artık dayanamıorum ağrılara devleti beklersem kim öle kim sağ kala dua edin arkadaşlar yarını atlatayım prolaktinimde düşsün bu ay sakin olucam inşallah ümitlenmek telaşlanmak yok ve bişi denicam bu ay bakalım olursa yazıcam sizede:)))))

haksever bak prolaktinin yükselme sebeplerinden biri stres....sen çok stres yapıyorsun...benmde prolaktinim sınırdaydı dr ilaç vermedi stres yapmadım prolaktinim düştü...

X