Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

adetime 7 gün var vücudumda anormallikler var belimin yanları ağrıyo göğüslerimde biraz ağrı var dün belime sancı vurup geçti kısa süre, çok gaz var midemde, sıkışıyo midem.. 4 senedir bekiyorum ( bu sefer oldumu acaba ? umutlanmakta istemiyorum. 8 ay evvel bir dış gebelik geçirdim düşük oldu umutlanmaya korkuyorum okadar karışığım ki günler saatler dakikalar geçmek bilmiyor.. Allah isteyen herkese tez vakitte versin tabiki hayırlısıyla.. çekmeyen bilmez bu hasreti ne bebek arabalarına ne hamilelere bakabiliyorum içim yanıyo( söz konusu bebek ise eğer burnumun direği sızlıyo resmen okadar kötü durumdayım ki (

slm canım ben de 3 yıllık evliyim ve 2 yıldır olmuyor seni anlaya biliyorum yakınlarımdan bir hamile haberi duysam kaynak sular başımdan aşağıya dökülüyo bu kıskançlık kesinlikle değil bambaşka bişey inşallah bu sefer emeline ulaşırsın ve mutlu haberni buradan alırız rabbim bu güzel günlerde rahmet japısından bizler eli boş çevirmesin sakın umudunu kaybetme :icecream:

rabbim bizede inş annelik duygusunu tattırır:Saruboceq:

inşallah canım ALlah isteyen herkese versin ben de 4,5 yıl bekledim sonunda oldu şükür. ama şartlamayın kendinizi çocuk olsun diye girmeyin ilişkiye yani. bizde yıllarca istedik olmadı. bu yıl tatilde hamile kalmışım demekki strestende olmayabiliyomuş diye düşündüm sonra.

sana katılıyorum canım.bende hamile kaldığım ay hiç bebek için ilişkiye girmedim.bebek olsun diye ilişkiye girdiğin zaman ister istemez bir gerginlik oluyor ayrıca bir görevmiş gibi hissediyor insan hamile kalmayı buda engelliyor.en güzeli kafandan atamasan bile içinden geldiği zaman ilişkiye gireceksin.istediğin için görev olduğu için değilll

sever canım sayfayı açıkbırakıp yemek için birşeyler ayarlamaya gitmiştim bu nedenle msj görmedim.ben ve gonca iyiyiz Allaha şükür.tabi minik cadının huysuzluğu dışında

selam kızlaaaarrrrrrrr

bebik isteyenler ramazanın mübarek son 10 gününe giriyoruz, bence bu geceleri kaçırmayın bol bol dua edin. belki kadir gecesine denk getirebilirsiniz. arada bizleri de unutmayın, bizim için de dua edin. ben yarın akşamdan itibaren hepsimiz için her gece yasin okumaya başlıcam. hayırlı ramazanlar..
a.s.

ayy canım benim çok saol Allah kabul etsin canım:Saruboceq::1hug:

arkadaslar benimde adetıme 4 var ama meraktan olecegım ayaklarımda usume bazaende yanma gelıyo ve sag kasıgımda agrı var acaba hamılemıyım cvp larınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler.

ben de beraat kandili gecesi dua etmiştim hemde çok eşimde ramazan başında niyetlenirken çokdua etmiş Allah a şükür dualarımız kabul oldu kandil gecesi bi vaaz dinlemiştim "herkes birbirine dua etsin Rabbim birimizin olmasa belki diğerinin hatrına dualarınızı kabul eder" diyordu bu gece hepimiz hem kendimiz hemde birbirimiz için dua edelim kızlar belki birimizin olmasa diğerininki kabul olur

kızla ben sitede yeniyim ama uzun zamandır takip ediyorm allah bu mubarek ayın hürmetine bize sağlıklı hayırlı evlatlar basip eder inşallah benimde ademe 5 gün var ama bir haftarıe göğüslerim inanılaz sisti bide ilginç olan ianılamz sivilceler çıktı yüzümde hiç çıkmazdı

hg aramıza inşllh hamişsindr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…