Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

selam kızlar ben dü akşam adet oldum
vebu ay ovlasyon testi kullanmayı düşünüyorum bu konuda bilgisi olan varmı?
bide bayram diye kayınvalidemlere konyaya gidiyoruz ( yardım lütfen..

teşekkür ederim suzancım bende iiyim kızında kak problemimi var cnm geçmişe bakmadım ama onu anladım geçmiş olsun bir yerde okumuştum 1 çay kaşığı zeytin yagının iyi gelğdiğini

awiter canım cok gecmiş olsun insallah buaya hamile kalırsın üzülme
ovulosyon testlerini gg den al cok uygun fiyata satılıyor ben sipariş ettim evde kargomu bekliyorum core markalı 32 adet ovulosyon 6 adet gebelik testi hediyeli 29.50 tl halen var istersen burdan al canım

selam kızlarrr

gece rüyamda regli olmuştum...rüyamda bile regli olmak sinirlerimi bozdu....

sağol canım bi bakım olmazsa bende sipariş vereyim.

teşekkür ederim suzancım bende iiyim kızında kak problemimi var cnm geçmişe bakmadım ama onu anladım geçmiş olsun bir yerde okumuştum 1 çay kaşığı zeytin yagının iyi gelğdiğini

canım şimdiye kadar öyle bir problem yoktu günde 5-6 defa yapıyordu sanırım çatlak oluştu ve acı çektiği için kakası geldiği zaman geri itiyor ıkına ıkına.bebeklerde ve çocuklarda sık karşılaşılan bir durum.mesela küçük çocuklar koltuk arkasına vb yerlere gizlenip ıkınıp dururlar bizde aa kaka yapacak deriz ya.aslında öyle değil onlar kaka yapmamak için ıkınıyorlarmış ve kendilerini sıkıyorlarmış.
bol bol yağlıyorum bir daha ki dr kontrolümüzde drumuza sorarız bu durumu artık.

awitwr canım bence kesinlikle vermelisin hem cok zevkli oluyo sitresli felan olmazmı ya bosver diyolar ama test yapması okadar güzelki hemde yumurtlama zamanından emin oluyosun öyle bilerek calısmakta daha heycanlı oluyo canım ben bi gecen ay kullanmıstım ondan biliyorum ama kısmet meselesi tabi hihoyyyt aslında ben cok koyulasmıstı sabahı bekliyelim dedim sabah yaptık girsene aksamda sabahta :1closedeyes:

suzan kız nasıl mudahale ettin kakasını yapması için merak ettim valla:jeyyar:

önce poposunu yağladım baktım yapmıyor poposundan ateş ölçümü yapılacağı zaman derece koyulunca kaka yaparlar ya onu denedim veeeealkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis :lepi:

ravzanur canım meraba hec selam vermin bağa acep tanımıyonmubenneyaptımki
ben yüzdeyüzakrep canışkomgamyoncuiremsu

HamıŞ arkadaŞlar akıntı olmaması ıyı mı adet dÖnemınde benım yarın adetım ama akıntım yok sırtım gÖgÜslerım sızlıyo ŞıŞ bır karnım var bıde gÖgÜslerde Çatlak var

kiz n oldu isminekafamçokkarıştı
tanimamam normal sekerim
nasilsin nasil geciyo hayat:1hug:

canım ya rabim isteyen herkese sağlıklı bir şekilde tez zamanda nasip etsin inş.
alayım bende şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…