Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bende aynıyımbozocum bayramın son günü gelcek veya gelmicek belli olcak tunesar ben geldim sustun konuşsana

bi hafta öncesin benden inşallah olur bak bu ay patlama olcak tesbih gibi peşpeşe inşallah takılmadan düşcez ipten

ben geçen sene oruç tutamamıştım.geceleri başım ağrıyordu ve midem bulanıyordu.ayaklarım donuyordu resmen ,ne yersem mideme dokunuyordu.adetime 1 hafta kalada göğüslerim şişti ve acıyordu.ve akıntımda başlamıştı.o beklediğim adet hiç gelmedi bayramdada test pozitif çıktı.
bozocum belirtilerini okuyunca birden geçen sene yaşadıklarım aklıma geldi.ınşallah sende hamilesindir.

ha o ay bizde yumurtlamayı falan hiç hesaplamadık pek düşünmemiştik bile kafamıza göre takılmıştık.

ben hesaplamıştım yumurtlama tarihini ama hiç uymadık o tarihlere....benim akıntı bayadır var dünden beri biraz azaldı gibi....göğüslerim 2 gündür şiş kenarları acıyor....kasık batmalarım geçtii..bende geçen hafta patatesli börek yemiştim o yaptı diye düşündüm acayip miydem yandı gece yatamıyordum...bilmiyorum artık hayırlısı neyse o olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…