Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hoşgeldin canımmm
neler aldınnn hani nerde link koy hadi hadi hadi delikafadulden
ay bende böyle hevesleniyorummmmm rabbim tes zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eder inş. bizlerede

bilmiyorum ki nasıl yapıldığını neler aldım hastane çıkışı havlulu tulum iki takım bornoz almadım havlu aldım anakucağı aldım çantasıyla takım çorap aldım papi aldım atlet kilot aldım 2takım alt üst aldım pjama aldım atlet tulum emzik biberon tırnak makası tarak diş oyuncağı onlarda takım baya aldım gerekli olanların hepsini zemuszemus

güle güle güzel günlerde giyinir inş cicilerini :Saruboceq:

(bende bilmiyom)

aşılamada tutma oranı zaten çok düşük ama bir umut diye düşünüyoruz işte azcık zamana bırak inşallah kendiliğinden olur :Saruboceq:

acele etmişsin azcık sabretseydin keşkegünün geçince yaptır testi bence boşuna para vermemiş olursun

selam kızlar ben oruç tuutuyorum aynı zamanda korunmuyorum .15 eylülde adet olmam lazım eğer hamile kalırsam bebeğime zararı olur mu?

selam kızlar ben oruç tuutuyorum aynı zamanda korunmuyorum .15 eylülde adet olmam lazım eğer hamile kalırsam bebeğime zararı olur mu?

Yok be güzelim daha rahme yeni tutunmuş olacak folbiol iç günde 1 kez sebze meyve ye daha çok yeni olacak

Sen ne diyorsun :roflol::roflol:
Gece kocamın üstünde deneyeceğim :roflol:

dene anacım bende sadist kaçakları izliyorum bende denicemmmm

desene toplu katliam var bu gece:)))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…