Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

anacım herkezde boş bıratı bu gece bizi benim işim olsa herkez burda olur

kıslar acil sorumvar hmişlerimizden bilen varmı??adetime 7 gün var şimdiye kadar hi akıntım yoktu şimdi su gibi sap sarı geldii?????ayy heyecan yaptımmm ne olur bilen varsa bi şii yazın

Canım gurbetten valla sarı akıntıyı bılmıyorum ama beyaz akıntı dıye sÖÇylenıyor
sarı akıntı benım bıldıĞım ıntıhap ınsallah benım bıldıĞım gıbı deĞıldır ama
ben asılama yaptıracagım sıralar doktor demıŞtı kıvamı nasıl dıye beyazsa catlıyodur sarı akıntıların varsa ıntıhaptır demıŞtı

kıslar acil sorumvar hmişlerimizden bilen varmı??adetime 7 gün var şimdiye kadar hi akıntım yoktu şimdi su gibi sap sarı geldii?????ayy heyecan yaptımmm ne olur bilen varsa bi şii yazın

sarı sümüksü jel gibi akıntı gebeliğe işarettir tatlım..

Canım gurbetten valla sarı akıntıyı bİlmİyorum ama beyaz akıntı dİye sÖÇylenİyor
sarı akıntı benİm bİldİĞİm İntİhap İnsallah benİm bİldİĞİm gİbİ deĞİldİr ama
ben asılama yaptıracagım sıralar doktor demİŞtİ kıvamı nasıl dİye beyazsa catlıyodur sarı akıntıların varsa İntİhaptır demİŞtİ

benimde aklıma annemden intihap geldi de ben ona yormak istemedim yaaa :sinifsinif:
inş.değildr ama yakın zamanda dr gitmiştim tertemiz demişti yawww

TIIFF CANIM nasılsın nasıl gidiyo hamilelik

iyi gidiyo tatlım yaa daha bir şikayetim olmadığı için pek bişey anlamadım açıkcası..:uhm:

su gibiydiii :sinifsinif:
ama bu ay hiç gelmemişti akıntım doğru düzgün normalde yumurtlama da gelirdi bu ay azdı şimdi de bu gelince ümitlendim yaaaa

iyi ya işte akıntı gebelik belirtisi, ama koku varsa iltihap olabilir canım.

iyi gidiyo tatlım yaa daha bir şikayetim olmadığı için pek bişey anlamadım açıkcası..:uhm:

iyi ya işte akıntı gebelik belirtisi, ama koku varsa iltihap olabilir canım.

aaaaaaa çok mutlu oldum bennnnnnn çok.teş.edrim inş.dediğiniz gibi olur koku yok ilk defa geldi zaten o renk sap sarı ve adet ağrılarım da var belim filan göğüslerim şişzaten bunlar her ay olurduuu

Benim adetim 3 gündür geçiyor ama şiddetli adet sancısı akıntı kasılma ve göğüslerde ağrı var sizce hamilemiyim yoksa umutlanmayayımmı

Arkadaşlar merhaba size bir şey danışmalıyım :KK43:
Son iki reglimin tarihi 10 temmuz ve 5 ağustos, şu dakika itibariyle ise ben hala regl olmadım. Hamile kalmış olmaktan korkuyorum çünkü evleneli 4 ay oldu ve ben hala okuyorum, her yönden çok erken benim için.
Eşimle geri çekilme yöntemini uygulayarak birlikte oluyoruz, bu ay bir birleşmenin sonunda çarşafta kahverengimsi leke gördüm, sonraki 4-5 gun bu kahverengimsi akıntı devam etti. Şimdi hamilelik şüphem olunca ondan bile korkmaya başladım. Dün certain isimli gebelik testini uyguladım negatif çıktı. Yarın sabah bir daha uygulayacağım, son reglimden itibaren 35. günde yani. Bu tarihte yaptığım testin sonucuna güvenebilir miyim?
Bu arada son 3 gündür göğüslerim büyüdü ve sızlıyor, ara sıra da regl olacakmısım gibi kasıklarım agrıyor ama tık yok. Bunun dışında herhangi bir hamilelik belirtim de yok.
yarın 35. gün bir test daha yapacağım tecrübelerinize göre test sonucuna ne kdr güvenebilirim sizce kızlar?
Yardımlarınızı bekliyorum stresten öldüm kaç gündür :KK43:

Son iki reglimin tarihi 10 temmuz ve 5 ağustos, şu dakika itibariyle ise ben hala regl olmadım. Hamile kalmış olmaktan korkuyorum çünkü evleneli 4 ay oldu ve ben hala okuyorum, her yönden çok erken benim için.
Eşimle geri çekilme yöntemini uygulayarak birlikte oluyoruz, bu ay bir birleşmenin sonunda çarşafta kahverengimsi leke gördüm, sonraki 4-5 gun bu kahverengimsi akıntı devam etti. Şimdi hamilelik şüphem olunca ondan bile korkmaya başladım. Dün certain isimli gebelik testini uyguladım negatif çıktı. Yarın sabah bir daha uygulayacağım, son reglimden itibaren 35. günde yani. Bu tarihte yaptığım testin sonucuna güvenebilir miyim?
Bu arada son 3 gündür göğüslerim büyüdü ve sızlıyor, ara sıra da regl olacakmısım gibi kasıklarım agrıyor ama tık yok. Bunun dışında herhangi bir hamilelik belirtim de yok.
yarın 35. gün bir test daha yapacağım tecrübelerinize göre test sonucuna ne kdr güvenebilirim sizce kızlar?

günaydın canım
valla gebe kalmış olabilrisin canım ama strestende gecikme olmuş olabilir testlere çok güven olmuyor kan testi yaptırırsan eğer daha güvenilir sonuç alırsın canım allah gönlüne göre verir inşallahh

günaydın kızlar...bugün adet gecikmemin üçüncü günü.daha önce gecikmezdi hiç.
sat larım şöyle
24 haziran
19 temmuz
13 ağustos
internetteki hesaplayıcıya göre 7 eylülde olmalıydım.testi ne zaman yaptırsam ki

Slm ben pınar su 3 ıllık evliyim ama çocuk sahibi olamıyorum bu konuda desteğinize ihtiyacım var

canım öncelikle aramıza hoşgeldin a.s.
üzülme biz burada birbirimize destek için varız yerimseniben

canım testi tekrarla istersen doğal korunma yapıyormussunuz zaten bence değilsin ama Allahın takdiri üzme kendini Rabbim isteyen herkese verir inş.:Saruboceq:

sat larım şöyle
24 haziran
19 temmuz
13 ağustos
internetteki hesaplayıcıya göre 7 eylülde olmalıydım.testi ne zaman yaptırsam ki

günaydın canım kan testi yaptır istersen net cevabı alabilirsin Allah'ım gönlüne göre verir inş.:Saruboceq:

sat larım şöyle
24 haziran
19 temmuz
13 ağustos

2 gün geçmiş kanda kesin çıkar idrardada eczacım 3 gün sonra çıkar demişti benimki öylede olmuştu 3. gün yaptırdığımda pozitifti bir gün daha bekle yarın idrar yap ama bekleyemem sabırsızlanıyorum diyosan:) kan yaptır

X