Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hahahaa yaw hep diyozda işteee ben kendime her ay söz veriyomm güyyaaaaaaaa
amma velakin elde değil sanırsam şekercimm demi yaa oof 4 gün kaldı işte hayırlısı ne diyim hakkımızdaaa

hahahaa yaw hep diyozda işteee ben kendime her ay söz veriyomm güyyaaaaaaaa
amma velakin elde değil sanırsam şekercimm demi yaa oof 4 gün kaldı işte hayırlısı ne diyim hakkımızdaaa

senin gene 4 gün kalınca belirti hissediyosun benim daha 15 günüm var gögsüm acıyo kaydirigubbakcemile3

senin gene 4 gün kalınca belirti hissediyosun benim daha 15 günüm var gögsüm acıyo kaydirigubbakcemile3

sorma canım ya benimde yumurtlamadan beri şiş göğüslerde kondurmuyom genelde oluyor malesef belirti melirti bende hak getire yaniii kaydirigubbakcemile3 regli belirtilerim o kadar fazlaki şimdi hiçbiri yokkkkk sevinmleimiyim acabaaaaaaaa kaydirigubbakcemile5

benim ikinci aşılamamda foosssssssssssssssss

çıktı..

bugün aşılamadan 13 gün sonra kanamam oldu...

çok üzüldüm hatta yıkıldım ağlayarak annemi aradım oda üzüldü o kadar dua o kadar emek

maddi manevi her şey boş çıktı.....

şoktayım ...ilk aşılama tamam tutmadı ama ikincisi tutar diye çok hevesliydimm

canım ya çok üzüldüm :sinifsinif: hayırlısı belki böyledir meleğin inşalalh en kısa zamanda gelir sana canım yaa

üzüldüm...inşllh aşılamaya gerek kalmadan hamile olursun...ama bırakma kendini

canım üzülme ne olur biraz daha sabırlı olmak lazım :1hug:

slm kızlar biz geldik alışverişten ecrin hanıma ciciler aldık teyzeleri opuyorumnanaktan

hoşgeldin canımmm
neler aldınnn hani nerde link koy hadi hadi hadi delikafadulden
ay bende böyle hevesleniyorummmmm rabbim tes zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eder inş. bizlerede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…