Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

çok üşüyorum kızlar halimde yok yazacak anca okudum valla

esra ilişkiye gir o akıntı bişilerin sağlıklı olduğunun habercisi boş geçme bakalım bu zamanları

boş geçirmemeye çalışıom ama kociş bazen yorgun oluo bişi diemiom ona

gncam neyin var canım neden üşüyosunnnn
sıkı giyinmedinmi yoksa ((

boş geçirmemeye çalışıom ama kociş bazen yorgun oluo bişi diemiom ona

canım eşinin işi yüzünden ayda sadece 1-2 defa ilişkiye giren bir arkadaş hamile kalmıştı yeni doğum yaptı.sık ilişkiye giremiyoruz diye kafana takıp üzülme.Allah nasip ettikten sonra 1 defa bile yetiyor.

hırkam bile var severcim üstümde ama üşüyorum halsiz kaldım çok hafta sonu misafir telaşım falan da vardı dinlenemedim vücudum sinyal veriyo işte bide oruç var

hırkam bile var severcim üstümde ama üşüyorum halsiz kaldım çok hafta sonu misafir telaşım falan da vardı dinlenemedim vücudum sinyal veriyo işte bide oruç var

evet ya maalesef oruç çok üşütüyo benimde sürekli uykum geliyo açlıktan :1closedeyes:

sorma o uykuyu yaa çalışamıyorum ki 3+5 i 10 dakka düşünür oldum neyse az kaldı ama valla yalan yok çzor geçti bu sene

selma kızzzzzz mennun kaldınmı birsen hanımdan dedim nereye kayboldun hemen

sorma o uykuyu yaa çalışamıyorum ki 3+5 i 10 dakka düşünür oldum neyse az kaldı ama valla yalan yok çzor geçti bu sene

aynen seneye ne yaparız bilmiyom
bende elk gitsede azıcık uyusam diyorummm kaydirigubbakcemile3

niye çalışıyorsun ki ruhiye söyle sana para bassın.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

pardon :))))
yakınmışız yaa :)
banada tavsiye ettilerde ben gitmedim ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…