Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

nasıl oliim şeker bildiğin gibi işte ne ölüyoz ne gülüyoz valla:)))))

bilmiyorum güldecim 18 i adet günüm daha var ama çokta çalışmıyorum bu ay doğrusu ramazan sahur uykusuzluk işime gelmiyo pek saldım bu ay kendimi çok relaxım yani

merhaba kknın güzel anne adayları şöyle bir baktım da yeni hamişlerimiz alttan bakma olayına takılmışlar. arkadaşlar şuanda ailesinde 6 tane hamiş olan biri olarak diyorumki alttan bakmak 3 aydan sonra tehlikeli. yaşadığınız panikleri bizde yaşamıştık çok araştırdık. dr.larlada konuştuk. hatta kuzenim hamile olduğunu anlamadı çok ciddi düşük riski vardı buna rağmen 3 ayı doldurana kadar hep alttan muayene edildi. çünkü bir kanama falan varsa üstten gçrünemeyebiliyor. bu sebeple bebek büyüyene kadar dr.lar alttan bakmayı tercih ediyorlar. doktorunuza güvenin ve asla strese girmeyin. Allah bir avazda kucağınıza almayı nasip etsin. darısı diğer arkadaşlarımıza inşallah sevgiler....sormak stedikleriniz varsa cevaplamaya hazırım.

sahurdada çok yedim ama işte ilk kez bu kadar açlık hissediom goncam ağlama kıız az kaldı bitioo

esracım şimdi geçmişe bir göz attımda senin adına çok sevindim tatlım inşallah hayırlı sonuç alırsın bu ay
çok güzel bir gelişme kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…