Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

inş olmam da zannetmiyorum bozocum buna mana vermek istemiyorum çünkü kafamı toplamışken
yine aynı streslere başlamak beni çok yoruyor ve yıpratıyor...zaten çok narin ve zayıf bir yapım var
bu gibi durumlarda daha da içe dönük,daha da sevimsiz bir hale geliyorum
eşim de bu yüzden üzülüyor
insanları üzmeye hakkım olmadığını düşünüyorum canım:))
ama inş sen hamilesindir bayağı belirtin vardı çünküSaruboceq:

rabbim ağzından duysun canım bugün allah izin verirse kuranıkerimi okumaya başlıcam günde 3 cüz okursam 10 günde bitiririm inşallah

inşallah Allah kabul etsin
bende namaz kılmaya yeni başlamıştım başladıktan 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim şu an devam ediyorum inşallah elim ayağım tuttuğu sürece bırakmayı düşünmüyorum

bilmiyorum ya hafif belirtiler var ama piskolojikte olabilir...bekleyip görücez

ya zaten muhmemelen görünmez dedi ve göremedi cuma günü gittim 4 hf 4 günlüktü ama doktor karından ultrasonla baktı belki alttan baksaydı görürdü

alttan bakmak tehlikeli olduğu için karından bakıyolar selma
ama görememesi bence normaldir drum banada bak göremezsek panik yapma demişti daha bakmadan

amin canım ya hep başlıcam diom diom şeytana uyuyom nalet gelsin dedim ve hatta hızlı okumak için tlf numa cüz cüz kuran indiriom ordan takip edecem inş

alttan bakmak tehlikeli olduğu için karından bakıyolar selma
ama görememesi bence normaldir drum banada bak göremezsek panik yapma demişti daha bakmadan

evet ya alttan bakması tehlikeli hatta bi hamileye alttan muayene yaptıklarını anneme söledim nasıl alttan bakarlar 4 aydan önce tehlikeli olur dedi ev hanımı bile bilio bunu bide bebeğimiz dr oruçluyum die alttan muayene etmedi

yani demek istediğin adet günüyse evet adet günüm canım...
kıvranıyorum....offff
belim de ağrıyor öldüm ben yaaa....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…