Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

slm kızlar uzun zamandır ugramayıyordum bu topice ama özledim hepinizi
bende rahim filmimi çekildim ve butun testlerimi yaptırdım çok şükür hiç bir sorunumuz yokmuş eşiminde benimde ama buna ragmen 1,5 senedir de bebişimiz olmuyor ama tüm bu testlerden sonra cuma günü çektirdim rahim filmini allah vermiyorsa bi bildiği vardır diyorum şüphesiz o herşeyi bizden iyi bilir demi kızlar hayırlısını versin diyorum bende hayırlı evlat versin rabbim hepimize

ee sizler nasılsınız kızlar görüşmeyeli canlarım

Slm arkadaŞlar bana yardımcı olurmusunuz benım son regl tarıhım 11 aĞustos doktorda tedavı gÖrÜyorum klomen kullandım ıyı gelıŞmıŞ dedı Çatlatma ıĞnesı vurmadı onun yerıne baŞka bır hap verdı geÇen c.tesı doktara gıttım olabılır belkı dedı hamılelık belırtısı karnımda Çok ŞıŞlık var mıdem bulanıyo gıbı oluyo ama aŞırı deĞıl bu belırtı olabılırmı

neclacım hayırlısı olsun güzelim bizdede çok hamile var bebeğimiz mesela mesela rüzgaryağmur mesela tıff mesela gülay eskiler tek tek patladı bu ay bizde bekliyoruz işte

Slm arkadaŞlar bana yardımcı olurmusunuz benİm son regl tarİhİm 11 aĞustos doktorda tedavİ gÖrÜyorum klomen kullandım İyİ gelİŞmİŞ dedİ Çatlatma İĞnesİ vurmadı onun yerİne baŞka bİr hap verdİ geÇen c.tesİ doktara gİttİm olabİlİr belkİ dedİ hamİlelİk belİrtİsİ karnımda Çok ŞİŞlİk var mİdem bulanıyo gİbİ oluyo ama aŞırı deĞİl bu belİrtİ olabİlİrmİ

o hap ne cnmm o zmn kendisimi çatlamışCADIARZU yumurtan bnmde 12 ağustos bnde beklyrm bakalım...

canım duphaston kullanıyorum sabah akşam içiyorum bide bu ay glukofen diye bir şeker hapı var oda hormonlarıa iyi geliyomuş

bnde kullanıyorum glucophage sendedemi pko vr?inşallahhh meleğin seninledir cn ama sen belirtilere yinede pek fzla güvenme ki sonunda fazla etkileyenmeyesin cnm:1hug:

Canım bende hıÇ pko dıye bahsetmedı ama tabı bellı olmaz tabı geÇmesını beklıycem Çok ŞıŞlık var bıde arada Çok aĞrı oluyo kasıklarımda geÇen geÇe uykudan kaldırdı

Canım bende hİÇ pko dİye bahsetmedİ ama tabİ bellİ olmaz tabİ geÇmesİnİ beklİycem Çok ŞİŞlİk var bİde arada Çok aĞrı oluyo kasıklarımda geÇen geÇe uykudan kaldırdı

cnm o kullandığın ilaçların etkisi hep hormonları alt üst ediyor...o şeker ilacınıda genelde pkolulara veriyolr cnm insilün direncini dengelemek için...

X