Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

eylül mrh inan çok üzüldüm daha hamileler kulubünde üye değilim allahım nasip ederse olacam regl im geçti 1 hafta test yaptım negatif çıktı hayırlısı ama çok istiyorumm hamile kalmayı evimizde eksik olan yeri tamamlayacak inş. allah herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin aminn

hb gonca
hb esra
çok uykum var öyle uyur uyanık tv seyrediyordum tel çaldı uykum kaçtı kalkıp namaz kıldım sizede bir bakayım dedim yine yatıcam
hafta sonu sınavlarım vardı biraz fazla zorladım herhalde şansımı azcık oturunca ayakta durunca ağrım oluyo o yüzden yatıyorum hep

bende yaşadım bunu 1 aydan fazla bekledim olmadım en son gittim dr tahlil yaptı prolaktinim yüksek çıktı bence bekleme dr a git
esra korkuttun beni..neymiş prolaktin.zararı-yararı?sonra ne oldu tedavi gördünmü..?konuyu açarmısın biraz?

doktora gittinmi peki belki test yanlıştır yada kan testi yaptır istersen inşallah hamilesindir
aramıza hg bu aradaa.s.

esra korkuttun beni..neymiş prolaktin.zararı-yararı?sonra ne oldu tedavi gördünmü..?konuyu açarmısın biraz?

canım prolaktin süt hormonu adetin gecikmesine bazende erken gelmesine neden oluo teşhisimi koydu dr hemen o gün ilaç aldım ve ertesi gün adet oldum öncesinde söktürücü bile kullanmıştım ve adet olmamıştım düşün korkulcak bişii yok inan hamile olmayıpta beklemek çok zor ben yaşadım bilirim ondan ötürü hemen dr a görün deki bütün tahlillerim yapılsın yaptır tüm tahlillerini

benimde bir önceki ay yumurtam kendiliğinden çatlamıştı sonraki ay hamile kaldım inşallah seninde öyle olur değerlendir boş durma esra

bozo yaa açlık yapıyo biz galbe benimde çok ağrıyo oruç tuttuğumdan beri

kızlar benim dün adet günümdü ama olmadım heralde bugün olucam kasıklarım çok ağrıyor:)))

ben oruç tutamıyorım bir haftadır günde 3 kez içmem gereken ilaçlarım var düşükle ilgili not ediyorum tutamadığım günleri sıpayı kucağıma aldıktan sonra tutucam

bende çook acım yaa sabah uyandım midem gurulduo o kadarda yedim sahurda anlamadım nasıl acıktım

herşey kısmet bebeğimiz ya dr iğne vercek die beklerken böle bi gelişme herşeyde bi hayır vardır demek daha önce hiç yumurtam çatlamamış çünkü ilk kez bu kadar kasık ağrısı çektim

esracım sağol..inş iyi haberlelre konuşuruz yine..normal olmayan bişeyler olduğu kesin.hafif bel ağrısı kasıklarda kramp gb...anlamadım gitti.

ne güzel bu çok iyi bir gelişme bence yakın hamileliğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…