Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar meraba..acayip sinirlerim bozuk.sağlık ocağına gittim kan testi için.artık kesin bişey öğreneyim içim rahat etsin diye..hemşire idrar testi demezmi..evde yaptığımız testlerden yaptı..dedim ben zaten yapmıştım.kan testi yapılmıyor burda dedi...adetim iki aydır düzensizdi..geçen ay 10gün gecikmeyle oldumm.bu ay niye böyle oldu..geçen ay 30temmuzda olmuştum yanlış hatırlamıyorsam.şüphelendiğim ilişkinin üstünden 25gün geçti..olsaydı çıkarmıydı sizce artık..yoksa bi ihtimal kan testindemi belli olur...böyle evde yaptım çıkmadı,kan testinde çıktı diyenleri okuyunca muallakta kalıyorum..ayrıca derdim neden negatif olduğu değil..sinirlerim bozuluyo bu adet belirsizliğine...yoksa 3 ay sonra 5 ay sonra olsun bebek..nasip yani..napayımm..Rabbim bilir...biraz daha geçsin gidicem özele ama...yinede diyorum..bir umut olabilirmi...hepinizden tek tek yorum istiyorum..lütfennn....

adetin bayağı gecikmiş canım ama kan testi yaptırman kesin çözüm yani idrar testleri o kadar güvenilir değil.geçikme pisikolojikmi sebebi nedir mutlaka araştırılmalı güzelim dr git mutlaka.benimde 20 gün gecikmişti ama pisikolojikti umarım seninki öyle değildir.bebeğin seninledir.ama değilsede üzülme çünkü er geç bizimle olacaklar.şimdi sana tavsiyem hemen bir dr gitmen kafandaki bu ızdırap olan şüphelerden kurtul ! rahatlaman için çözüm bu güzelim...

canım ben gecikmemden 3 gün sonra evde idrar yaptım 2. çizgi silik çıktı ama 25 gün geçmişse büyük ihtimalle çıkması lazım idrarda da benimde hamile kalmadan önce çok düzensizliklerim oldu. normalde çok düzenliydi ama sonra bozuldu bikaç büyüğüm hamile kalmadan önce böyle düzensizlikler olur demişti. demekki büyük sözü dinlemek lazımmış:) ocaktan beri bi ay normal diğer ay geç filan oluyodu kaç kez test yapmıştım negatifti çok üzülmüştüm. evleneli 11 ay oldu yani 1 ayla kurtardık. seninde kafanda soru işareti varsa kan testi yaptır. belirtilerin varmı?

selmacım sana bı soru sordum ama gormedın herhalde bı ıkı sayfa gerıde

evet.kesinlikle ızdırap..kan testinden sonrada negatif deseler oh diycem.en azından belirsizlik gidecek..bebek istiyorum o ayrı ama...belirti olarak::::kahverengi akıntım olmuştu.geçti.şimdide bel ağrısı var biraz.ve sağ kasığıma kramp giriyomuş gb oluyor arada......oofffffffffff:KK43::KK43::KK43:

selmacım merhaba
hayırlı olsun tekrar allah huzurlu hamılelık donemı gecırmenı nasıp etsın ınsallah
sana bişey sormak ıstıyorum beta hcg degerlerın nasıldı ve kac gun arayla yaptırdın

canım ilk testi 01.09 da yaptırdım adetim 3 gün geçmişti sonuç 150,00 di 04.09 da 2. sini yaptırdım 474,00 olmuştu iyi dileklerin için ayrıca teşekkürler Allah herkese nasip etsin

evet.kesinlikle ızdırap..kan testinden sonrada negatif deseler oh diycem.en azından belirsizlik gidecek..bebek istiyorum o ayrı ama...belirti olarak::::kahverengi akıntım olmuştu.geçti.şimdide bel ağrısı var biraz.ve sağ kasığıma kramp giriyomuş gb oluyor arada......oofffffffffff:KK43::KK43::KK43:

benimde en belirgin belirtim karın ve kasık ağrısıydı üzülme bak adetlerinde geçikmeye başlamış Allah ın izniyle yakında sende hamile kalırsın inşallah

canım ilk testi 01.09 da yaptırdım adetim 3 gün geçmişti sonuç 150,00 di 04.09 da 2. sini yaptırdım 474,00 olmuştu iyi dileklerin için ayrıca teşekkürler Allah herkese nasip etsin

tamam canım saol benım yavas mı artıyo dıye merak ettım de
neyse bırazdan testı tekrarlıcam ınsaalh yeterınce artmıstır
cuma 150 cıktı
regl tarıhım cumartesı ama

tamam canım saol benım yavas mı artıyo dıye merak ettım de
neyse bırazdan testı tekrarlıcam ınsaalh yeterınce artmıstır
cuma 150 cıktı
regl tarıhım cumartesı ama

2 günde bir 2 kat artması gerekiyomuş inşallah sağlıklı bi hamilelik geçiririz. seninle hemen hemen aynı zamanda doğum yapıcaz)

bende yaşadım bunu 1 aydan fazla bekledim olmadım en son gittim dr tahlil yaptı prolaktinim yüksek çıktı bence bekleme dr a git

ıyılık esracık senden naber
calısmalara dewam mıalkisalkisalkis

evet canım ya ilk kez kasık ağrısı yaşadım yumurtam kendiliğinden çatlamış demekki düzeliom onun dışında dr her yumoş 48 saat yaşar dedi benim 3 yumoşum çatlamış biri rahim ağzındaydı gittiğimde boş durmuoz gerçi istesemde kocişi tutamam çünkü tedavi için adamı bekletiodum

X