Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ya kızlar benim acayip akıntım var dünden beri de kasıkarım hafif hafif batıyor....bugün de bi ara adet sancısı gibi sancım oldu ama çok hafif...bide 4-5 gündür sivilcelerim yoğunlaştı....Allah ım inşllh hamişimdir...bu ay çok istiyorum Allah yüzümüze güler inşllh

slm kızlar ne var ne yok. nasılsınız bakalım. çok sık internete giremiyorum. iş yeri yoğun arada bir girip yazıları takip edebiliyorum

slm kıslar nasılsınız ben bu topiği yeni farkettimm güzelmişşş...benim adetime 10 gün var göbeğimin hizası gibi sol tarafımda acı hissediyorum bebiş belirtisimi yaşayan hamilelerimiz var mı bilen? :uhm: meraklandımm ümit işte

ben haziranda doğum yaptım.hamileliğide böyle bir belirti yaşamadım.İnşallah hamilesindir canım

gurbetten inş. hamilesindir. ama daha çokmuş 10 gün belirti yaşamazsın sanırım. ama kişiden kişiye de değişirmiş bu belirtiler. mesela ben hiç belirti yaşamadım. adetim 5 gün geçti test yaptım hamileyim.
ama hiç bir belirti yaşamadım.

canım benim 11 gün var ama benim psikolojik belirtiler başladı.....erken döllenme olsa şimdiden başlarmı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…