Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

4 aydır 2 gün kala yaptım iki test yaptım:)inanamadığım için ikiside pozitif çıktı kan testi yaptım şuan bişey var ama kesin değil dediler aklım karıştı

karıştırma aklını daha çok yeni yaa ondan öle demişler canım dikkat et kendine

olmascım ben hala öyle kös kös bekliyorum işte...
adetime 2-3 gün var ama hiç olacak gibi değil adetimi bekliyorum bende:))

fatoşcum kesin hamilesin tebrikler bi kaç gün sonra tekrar kan testi yaptır değerin yüksek çıkarsa içinde rahat eder...

günaydın kızlar yaaa benimde 7 günüm kaldı geçen aylarda kasıklarda masıklarda ağrı olurdu bu sefer maşallah tık yokkkkkk akannehir

haksever devam et güzelim şuanki isyanla hakkatten umut etcek bişi vermez rabbim sana vur kafanı taşlara rahatlarsın.....

Yardımcı olmk istemişsin gerçekten ama tarzın biraz ağır olmuş canım
bu ortamda mimiklerimizi gösteremediğimizden, sert anlaşılmış

slm kıslarrrr
haksever seni anlıyorum ama biraz daha dik olmalıyız şükretmeliyiz daha nekadar bekledikki sabretmeliyiz
gncam haklı seni kendine getirmeliydi oda arkadaşın olarak bunu yaptı
bazen söylemek istediklerimizi yazdığımız için algıda yanlışlıklar olabiliyo üzmeyin kendinizi birbirinizi
bende çok kötüydüm eşimin tahlili gittikçe kötüye gidiyo rabbimden hayırlısını diliyorum biran önce ameliyat olur inş.
ağladım ağladım kendime geldim ne oldu ne değişti sadece kendime ettim başım çatlıyo şuanda :KK43:(((
ilerde bebişlerimiz geldiğinde bu yaptıklarımıza güleceğiz neler yapmışız biraz daha sabretseymişiz falan dicez biliyorum

şekil a
bebeğimiz
hiç hamile kalamıyacağım sanki demişti kaç kere şimdi
(son örnek bebeğimiz) yoksa her tedavi olan aynı şeyi düşünüyo hepimizin duyguları aynı
göbişimizde bi can olsun istiyoruz anne olmak istiyoruz anne diyen bi evladımız olsun istiyoruz
biz isteyelim rabbim elbet vericek bedelini
RABBıM ıHMAL DEĞıL ıMTıHAN EDER !!!!

X