Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

gncam katılıyorum sana isyan etmemek lazım rabbim ol demeden olmaz hiçbişey
bende 1.5 yıldır rahim yumurtalık ve tüplerde bi problem olmamasına rağmen hamile kalamıyorum kısmetse nasip olcak bizede, eşim hiçde olmayabilr sakın kendini üzme der bana hep kendini parçalasanda olmayınca olmuyo....

evet işte benimde sölemek istediğim buydu nursim bende bir senedir bekliyorum sorun yok dedi doktor ve azimle bekliyorum asla neden olmuyo demedim daha üzülüyorum tabi ama demek nefesi yok daha bebeğimin bu dünyada diyorum geçiyo ama anlayana tabi bee arkadaşım allaha şükür ki mutluyum sağlıklıyım sorunsuz bi evliliğim var bundan sonrası allahın takdiri....

okudum goncacım sende haklısın oda
neden diyeceksin insan bazen o kadar hayal kuruyorki...gerçek olmasını o kadar isteyip bu hayallere o kadar bağlanıyorki..olmayınca çok büyük bir yıkıntıya uğruyor hakseverde böyle bağlanmış demekki böyle yıkıldı..
sana gelince evet her ne olursa olsun isyan etmek çok büyük günah bende aynı hataya düştüm ilk aylarımda
Allaha hamd etmek,ona şükretmek gerekir çünkü herşey onun elinde
o yüzden ikinizi de anlıyorum haksevercim sende haklısın sonuçta kötülüğüne dememişsin...:)

kim nasıl düşünmek isterse öyle düşünsün arkadaş olarak burda birbirimize teselli veriyor sevinçlerimizi paylaşıyoruz. Allahım bizide sevindirirsin inş en kısa zamanda...

amin nursim sevinicez allahın izniyle biliyorum sende inan buna

güldecim ben zaten mesajımın arkasından ona kafanı toparla sende yanlış yaptığını anlayacaksın mesajıda yazdım ama hanım kötü içerik vermiş buna karşın artık kaaleye almıyorum onu yaa boşversene tek gerçek vardı isyan etti.... bende yanlış yptığını anlaması için verdim o tepkiyi.....

ne biliim kırmızı bi uyarı aldım kullanıcı panelini açınca hakseverden gelmiş

hımmm canım yaa inş arayı düzeltirsiniz yaa
mübarek günlerde dargın kalmasanız keşke..

valla anacım kötü bi niyet gütmediğim için bu gece ilk ona mesaj yazdım burdaydı girdiğimde hakseverim kendine geldinmi diye ama durumu görünce yok ben almiim yaa salak gibi yazdığımada pişman oldum sonra....

sorma olmasım yaaa eskiler mısır gibi patladı bu ay çok şükür bikaç kişi kaldık sıra bizde sen ne durumdaın ne var ne yok

nys canım sıkmayın canlarınızı olacağı varmış olmuş canım benim...inş geçer hepsi..

olmascım hoşgeldin canımm:))
nasılsın..

sorma olmasım yaaa eskiler mısır gibi patladı bu ay çok şükür bikaç kişi kaldık sıra bizde sen ne durumdaın ne var ne yok
inşallah bizde patlarız kısss kaydirigubbakcemile3 bende bişi yok şimdilik canım kısmet bakalım artıkınnn sen naptın nedir durumlar??

olmascım hoşgeldin canımm:))
nasılsın..

iiyim güldecim sen nasılsın sende durumlar nasıl?

bendede bişi yok aşkım valla aynı yatıyoz kalkıyoz işte:)))))))) olcak inşallah allah büyük...

slm arkadaşlar adetime 2 gün varken idrar testi yaptırdım pozitif çıktı kan verdim 60.4 çıktı amakesin bişey söylemiyolar.hamile olabilirmiyim acaba:sm_confused::sm_confused:

idrarda pozitifse büyük ihtimal hamilesin güzelim tebrikler çok sevindim adına
nekadardır uğraşıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…