Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

şükür bozom gelebildin. hoşbulduk canım. 3 ay bitti. 14 haftalık şuan.
bulantılarım yavaş yavaş geçmeye başladı neler çektim. hastanelerde evde süründüm valla.
bebeğimiz annesi gibi nazlı çektirdi bana. şu sırlarar iyim. sende ne var ne yok adetin olmadı sanırım daha.

yok daha 11 günüm var

hg canım evet 7aylık kasımda doğum nasipse sen nasılsın ne var ne yok?opuyorumnanaktan

hayırlı doğumlar az kalmış Allah kurtarsın.cinsiyeti ne isim düşündünüzmü ee hazırlıklar başlamış bitmeye gelmiştir bil.
14 ghaftalık benimkide cinsiyeti belli değil. ama bana kızım olcakmış gibi geliyor.

ben gribim ister istemez o da etkilendi emdiği için.adı gonca

ayy canım benim kıyamam ben ona ikinizede büyük geçmiş olsun inşallah hemen atlatırsınızopuyorumnanaktanzemuszemusgonca güzel isim bahtıda güzel olsun yavrucaklarımızın:Saruboceq:

yok daha 11 günüm var

11 gün daha çokmuş gurbettenin de 10 günü var.
berabersiniz. bu ay kafana takmadın dimi düşünmedin.
şu mübarek hayırlı ramazanda inş. dualarınız kabul olur bayramd açifte bayram yaparsınız.
Yarabim isteyen herkese versin hayırlı evlatlar.

gurbettenin ve senin güzel haberlerinizi bekliyorum:sm_cool:

bozocum 11 gün belirti için erken değil bence.eşimin kuzeni 10 günlük hamileyken başlamış mide bulantıları.

sağol hayırlı doğumlar hepimize inşallahkızım olacak ismi ecrin hazırlıkları bayramdan sonraya ertelemiştik ama yarın yapıcaz alışveriş salıda dr dayız inşallah seninkide hayırlı uğurlu olsun inşallah cinsiyet önemli değil hayırlı olsun bende oğlum olacak diyodum kızım oldu daha güzel mutlulukzemuszemusopuyorumnanaktan

ayy canım benim kıyamam ben ona ikinizede büyük geçmiş olsun inşallah hemen atlatırsınızopuyorumnanaktanzemuszemusgonca güzel isim bahtıda güzel olsun yavrucaklarımızın:Saruboceq:

sağol teyzesi.bütün bebişlerin bahtı güzel olsun İnşallah.

ne biliyim takmadım desem yalan olur....benim bu ay değişk bişey oldu ....çalışmalar reglimn 7.günü başladı yani son günü 11.günü çok küçük küçük leke oldu

bozocum 11 gün belirti için erken değil bence.eşimin kuzeni 10 günlük hamileyken başlamış mide bulantıları.

ayyy ayy inşllh ya...eltim 2.ye hamile diye herkes üstüme geliyor zaten bayramda gidince hamile olsam varya süper olucak

tabi canım oğlan kız farketmez hayırlı evlat olsunlar sağlıklı eli ayağı düzgün doğsunlarda cinsiyet farketmez. biz de daha isim düşünmedik hem belli değil cinsiyeti hem de eşim daha erken diyo.
bende şu sıralar çok stresliyim. ilk 3 ayım güzel geçti ama şu sıralar sıkıntıdayım. düşünmeyim üzülmeyim diyorum olmuyor. inş. bebişim de etkilenmez.

ayyy ayy inşllh ya...eltim 2.ye hamile diye herkes üstüme geliyor zaten bayramda gidince hamile olsam varya süper olucak

inşallah bozocum inşallah sen kimseyi takma boşwer ayy heryerde var bu uyuz insanlardan ya rabim kalbine göre versin arkadaşım:Saruboceq:hergün ağzımdan çıkıyo Allahım olmayanlara isteyenlere sağlıcakla nasip et inşallah :Saruboceq:

bendede olmuştu mide bulantılarından vs... anlıyolarmış canım sevincide mutluluğuda ne güzellllllllhissediyomusun bebişini oynayışını

bozocum daha erken belırtıler bence
zaten bı gebelık olduysa daha cok yenıdır adetten 14 gun once oluyo yumurtlaman adete 3 gun kala falan bence hıssedebılırsın bıde belırtı olacak dıye sartlama kendını benım belırtı adına hıc bıse olmadı
ne kasık agrısı ne gogusler ne de akıntı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…