Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar bi hamile daha bu topik baya hareketli inşallah banada uğur getirir bende hamişimdir eşime müjde vermek istiyorum beni uçursun istiyorum allah hamilelere sağlıkla kucana almayı nasip etsin bizede versin rabbim boynu bükük bırakmasın canlarımmmmmmmmmmmmmmmm

ayy bebeğimizcim seni bulduğuma sevindim canım hemen tebrik edeyim canım..
bak ümitlerinin tükendiği anda geldi bebeğin..
senle konuşurken bana hep bilmiyorum inş olur felan derken bak şimdi hamilesinnn
Allahımın mucizesi işte..bana da dua et ama....lütfen..

senağlamasenağlamasenağlama hiç kimsenin hikayesi böle hüzünlendirmemişti beni canım yaa hem sevinç hem üzüntü dedikleri bu olsa gerek

amin sende verirsin inşallah müjdeyi:1hug:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende ablamları arıcaktım, yazlıktalar onlarda. önce yiğenmimi aradım napıyosun falandan sonra bak dedim hazırlıklı olun rüzgar yada yağmur geliyomuş dedim. anlamadı benim saftiriğim. "neden abla öle dion, hava kötümü olcakmış balığa çıkmayalımmı" dedi :roflol:

ay dedim şaşkalozum iyi düşün ne diom. sonra düştü jeton. atladı geldi hemen yanımaaaaa.

evet ya ne kadar da olumsuz düşünüyomuşum bence o olumsuzluk bu kadar çok bekletti beni hiçbir zaman olumsuz düşünmeyin Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah sizlerdende bir bir güzel haberler gelecek inanıyorum ben

Biz geçen aydan beri bebek çalışmalarına başladık... Adet tarihim 20 Ağustos'du. Belki olmam hamileyimdir diye bekledim ama normal adet oldum. Bu üstüne görme dedikleri de olabilirmiş... Sonra biz bebiş çalışmalarına devam ettik. 20 Eylül de önümüzdeki adet tarihim. Sizce ben idrar testini şimdi yapsam sonuç alır mıyım(

Kimse benim soruma cevap vermeyecek mi(((

kaydirigubbakcemile3:lepi:sırnaşık şey:roflol:ne komik yaaaaakannehir

senağlamasenağlamasenağlama hiç kimsenin hikayesi böle hüzünlendirmemişti beni canım yaa hem sevinç hem üzüntü dedikleri bu olsa gerek

evet annemde hem sevindim hem üzüldüm dedi çünkü daha pazar gecesi otobüse binip gitmişlerdi ablamın yanına benim yanımda olamadığı için çok üzüldüğünü söyledi gelcem hemen dedi :))))))))

canım 20 eylül adet tarihinse çıkmaz testte. çok erken çünkü. önceki adetin normal miydi peki? renk,miktar ve gün olarak.

kızlar ben çıkıyorum yemek yapayım sizlere hayırlı iftarlar hayırlı muhabetler hayırlı akşamlar rabim herkese versin BABY ıNŞALLAH hepinizi öpüyorum opuyorumnanaktan

akşam eşim tel etti yemek ye sen diye bende zaten hap içtiğim için tamam dedim yedim ama anında istifra ettim sonra eşim gelirken bana yemek getirmiş onu yedim eşim baktı fenayım gece sahura kalkmaya uğraşma ben yatarken bişeyler yerim dedi sonra tost yapmış kendine Allah razı olsun yedi
az öncede geldi izine ayrılmış iyi hadi yardım eder bana bir kaç gün :)))))

Son düzenleme:

bence acele etme daha çok erken

offf keşke benim aşkımda evde olsa ama işi çok yoğum akşam geç geldiii :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…