Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kıız ikidebir elek gidio perişan oldum yazıom elek gidio gelio yine yazıom yine gidio canım nasıl bebişli hayat az önce nie keyifsizim dedin

kız dün burda da elektrik yoktu ben de deli olmuştum, bi bebeğimizi tebrik edemedim dün. valla şekerim hiçbişi yiyemiom sadece çorba içiom midem kalktı herşeyden. ondan yani allaha şükür başka sıkıntımız yok. hergün mercimeğime tembih ediyorum arkadaşlarına söyle canlarımı bekletmesinler diyorum. sen nasılsın bakim?

çok şükür iyiyim c tesi iğnemi vurduracam 2. tedavim olcak bu allah hakkımızda hayırlısını versin bebişini de sana sağlıkla versin ya ben eşine nasıl sölediğini bilmiom anlatabilirmisin

hg canım büyük geçmiş olsun alkisalkisalkis

BebeĞımız canım hoŞgeldın ...canım dınlenmene bak sakın yorma kendını olur mu

çok şükür iyiyim c tesi iğnemi vurduracam 2. tedavim olcak bu allah hakkımızda hayırlısını versin bebişini de sana sağlıkla versin ya ben eşine nasıl sölediğini bilmiom anlatabilirmisin

saol canım, allah tüm isteyenlere nasip etsin. ben eşime gündüz söylemedim canım. zaten İstanbul'daydı toplantısı vardı. gittim kırmızı bir kalp kutu aldım, içine idrar testini, birde RÜZGAR yazılı bir tulum hediye etmişti kankim, onu koydum. gelince verdim eline. şoka girdi cancazım. kaydirigubbakcemile2

canım ne kadarlık hamilesin yeni mi kaldın hamile?

7.haftamdayım canım.

çok sağolun kızlar yatıyorum hep az önce namaza kalkabildim sonra pc yi açtım akşama da iftara gidicez kardeşime gitmeseydik ne güzel yatıcaktım ama daha önceden verilmiş bir sözdü
kızlar bide dün size annemlara nasıl söylediğimi anlatayım

MAŞALLAH CANIM YA SÜPER...ALLAHIM BİZLEREDE NASİP ETSİN...NASIL GİDİYOR BULANTI FALAN OLUYOR MU CANIM :ecrin_bebek:

evet anlat canımmopuyorumnanaktan

amin canım dua ediyorum zaten hepiniz için. Evet bulantım çok fazla. Bişi yiyemiyorum, napalım olucak o kadar.

evet canım inşallah en kısa sürede geçer hayatım ...dün arkşım geldi banda maşallah bi tatlı kızı var ki sorma ya...yeni doğum yaptı oda...daha kırkı çıktı yeni ayy allahım onun kokusu ne güzel bişey ya

allah hepimize yaşatıcak o güzel duyguyu canım ..

telefon ettim ablam açtı telefonu tam yemektelermiş hal hatır sorduktan sonra annemin tansiyonunu sordum ablam iyi dedi bende bişey haber verecektim dedim ablam korktu ne oldu diye bağırdı tam iftar saatiydi eşimde mesaideydi dün bende uyuyakalmışım aslında dün eşim işten erken gelebilseydi kayınvalideme müjde vermeye gidecektik ama olmadı neyse uyanınca aradım zaten napıyosun deyince uyuyodum yeni kalktım dedim ne o iftar yapmıyomusun dedi bende ben iftarımı daha önce yaptım dedim sesin kötü geliyor hastamısın dedi bende yok hamileyim dedim aaaaaaaa hamileymiş dedi ablam telefonu elinden atmış sonra diğer ablam aldı telefonu inanmıyorum gerçektenmi dedi sonra dedi mahvettin bizi annem ağlıyo ekmek elinden düştü dedi
sonra öğrendimki annem ramazanın ilk cuması herkesten yasin istemiş çok dua ettirmiş ama benim dün heberim oldu sonra konuştukta konuştuk telefonda annem ağladı ben ağladım annem bırak yemeğe filan gitme yarın dedi otobüs hoplatır Allah korusun dedi bende söz verdim dedim işte böyle kızlar

Son düzenleme:

ne güzel ne mutlu sevinçten bayılmışlarakannehirkaydirigubbakcemile3Allah herkese bugüzelliği nasip etsin sağlıcakla inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…