Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bebeğimiz nasıl gidiyo istifarlarda başlamış kendini kasma anneler hissedermiş sende hissetmişmiydin hamiş olduğunu

selam gncam ; iyiyim canım yaa evde izindeyim işte (int yok o yüzden uzak kaldım sizlere
artık ağırlaştım bir yere gidemiyorum çok yürüyemiyorum evde dinleniyorum işte
umarım sizlerde durumlar iyidir

evet bebek var meryem amin çok sağol:1hug:

bebeğimizcim sende afedersin ama
kuyruk sokumunda bir ağrın olmuşmuydu veya hamile olanlara soralım bakalım VAR MI YOK MU??
BıRAZ ACUNLUA SOYUNDUM:))

selam gncam ; iyiyim canım yaa evde izindeyim işte (int yok o yüzden uzak kaldım sizlere

meryemcim allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder inş bi avazda çıkarıverirsin inş. isim buldunuzmu paşaya....

bebeğimiz nasıl gidiyo istifarlarda başlamış kendini kasma anneler hissedermiş sende hissetmişmiydin hamiş olduğunu

benim hiç belirtim olmamıştı ama şu an göğüslerim inanılmaz acıyor
daha önceki aylarda bir sürü belirti vardı ama bebek yoktu belkide o yüzden bu ay belirtilere pek dikkat etmedim

hemşooommmm bebeğimiz kız neler duyuyorum sen istifralara başladın mı kız hemen aaaaaaaa bende bi numara yok valla dipçikk gibiyim, koşasım felan var bu ne hareket diom ki ben normalde zaten kronik yorgun ve tembel biriyim ay hamilelik beni ters-düz etti vallaa. sen kaç haftalıksın şimdi? SAT kaç?

ama çok fenaydım akşam istifra ettikten sonra oldu sabah tekrarladı o yüzden yattım Allah sanada nasip etsin kızzzzz ben derdim aman hamile olsamda keşke katlanırım falan diye çok güzel
inşallah dua et bize....:Saruboceq:

canım az kaldı allah bi avazda versin kucağına inşallah......opuyorumnanaktan

Amiiiin, ınşallaah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın :ecrin_bebek:

Akıntın varmıydı sendede?

TIFFCIM bulmuşken seni de tebrik edeyim.....:)) çok sevindim hepinize
bu arada sorum sana da geçerli...:))benden kurtuluş yok...hıhı:))

sever ; saol canım benim allahım kimseye bebek hasreti vermesin iyi bilirim
canım isim konusunda hala kararsız kaldık yaa,inanki insanın kendi çocuğu olunca direk sağlılığa odaklanıyor vallahi ismi bile boşveriyormuş,daha önce bir bebek kaybettiğim için bunda hep sağlığına önem verdik ve gerisini hiç düşünmedik..
ama ömer veya poyraz ismine sıcak bakıyoruz hayırlısı bakalım..

bebeğimiz; canım yaaa nasıl sevindim anlatamam allahım sorunsuz ağrısız sancısız sağlıklı bir gebelik süreci versin sana ,ben çok rahat atlattım sadece şuan son günlerdeyim malum ağırlık oluştu ,darısı sana inşallah tekrar tekrar tebrik ederim canım

kızlar merabalarrr meryemm oğlun terazi burcu olcak Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende teraziyim denge burcudur terazi seni üzmeyecek annesii

kızlar hadi ya tıff haklı çizelgelerinizi görelim bakalım ne kadarmış mercimekler

tlyvz ; evt canım hayırlısıyla birde kucağımıza alsaydık rahatlıcam inanki..

allahım tüm isteyenlere sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin..
kızlar şimdi çıkıyorum ben doktora gidicem,bu hafta içinde evde int. sorunumu çözücem,gelirim yanınıza sık sık
hepinizi öpüyorum şimdilik hoşçakalın

kız tülay bacım nabersin

iyi bacım sen nasılsın Şeniz bu bebeğimiz iki gündür ağlatıyo beni çok sulu göz oldum mutluluktan tabi valla ablamlara dicem bebeğimiz tıff gülay hamile kim dicekler akşam eşime dicem anlamıcak bende sizinle paylaşıyorum işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…