Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

akşam eşim tel etti yemek ye sen diye bende zaten hap içtiğim için tamam dedim yedim ama anında istifra ettim sonra eşim gelirken bana yemek getirmiş onu yedim eşim baktı eşim fenayım gece sahura kalkmaya uğraşma ben yatarken bişeyler yerim dedi sonra tost yapmış kendine Allah razı olsun yedi
az öncede geldi izine ayrılmış iyi hadi yardım eder bana bir kaç gün :)))))

nazlı bebekmi olsun sen hemen:))))))opuyorumnanaktan

haksevercim belirtin mi var ????

canım ben ayın 26sında kan testi yaptırdım daha o zaman çatlatma iğnemi olalaı 8gün olmuştu sonuç 10.14 çıktı test yaptığım yer hamile olabilirsin dedi 31de kendi doktoruma gittim da erken dedi günün geçince gel dedi gıcık bekliyorum yani günüm ayın 5de bkalım nasip iğnenin etkisiyle yüksek çıkmadıysa hamileyim inşallah değilsem daha dayanacak gücüm kalmadı 2sene dile kolay 2sene yoruldum da 20 yaşındayım gençliğim çocuk çocuk diyerek ağlayarak geçio evladımla eşimle gülüp oynamak gezmek tozmak istiyorum hep boynum bükük artık da kendimi büyütüyorum yalanınıda yemiyolar bayrama kadar hamile kalsamda göğsümü gere gere gezsem hem görümcemde doğurcak ben biterim o zaman mevlütte falan başımın etini yerler allah sanada versini bile kaldıramıyorum sahteler çünkü burdakiler hepimiz aynıyız allah hepimize versin inşalaah canımmmmmmmmmmmm

bebeğimizcim bebeğinin kıymetini bil canım benim:))
evet hamilelik zor meşakkatli bir yol ama sen bebeğne her defasında yeniden bağlan o seni hisseder ve anlar..
ve hep şöyle dua et"Allahım bana anne baba sözü dinleyen,hayırlı sağlıklı bir evlat ihsan eyle"de
sana akıl vermek gibi değil de bunu bir arkadaş tavsiyesi olarak al canım...
seni hepimiz çok seviyoruz bunu da unutma:)))

bebeğimiz benim eşimdede büyük bi bebiş isteği başladı hatta benden daha çok istio artık

canım ben ayın 26sında kan testi yaptırdım daha o zaman çatlatma iğnemi olalaı 8gün olmuştu sonuç 10.14 çıktı test yaptığım yer hamile olabilirsin dedi 31de kendi doktoruma gittim da erken dedi günün geçince gel dedi gıcık bekliyorum yani günüm ayın 5de bkalım nasip iğnenin etkisiyle yüksek çıkmadıysa hamileyim inşallah değilsem daha dayanacak gücüm kalmadı 2sene dile kolay 2sene yoruldum da 20 yaşındayım gençliğim çocuk çocuk diyerek ağlayarak geçio evladımla eşimle gülüp oynamak gezmek tozmak istiyorum hep boynum bükük artık da kendimi büyütüyorum yalanınıda yemiyolar bayrama kadar hamile kalsamda göğsümü gere gere gezsem hem görümcemde doğurcak ben biterim o zaman mevlütte falan başımın etini yerler allah sanada versini bile kaldıramıyorum sahteler çünkü burdakiler hepimiz aynıyız allah hepimize versin inşalaah canımmmmmmmmmmmm

fıstık bi daha kan testi yaptırsana, kesin sonuç çıkar artık.

akşam eşim tel etti yemek ye sen diye bende zaten hap içtiğim için tamam dedim yedim ama anında istifra ettim sonra eşim gelirken bana yemek getirmiş onu yedim eşim baktı eşim fenayım gece sahura kalkmaya uğraşma ben yatarken bişeyler yerim dedi sonra tost yapmış kendine Allah razı olsun yedi
az öncede geldi izine ayrılmış iyi hadi yardım eder bana bir kaç gün :)))))
ayy kendi hazırlamış yemeğini sahura bende kalkmıyorum tutmuyorumya annesine çıkıyo yukarıya altlı üstlü olmanın avantajları bide yeme içme bir ya
görüşürüz funda kib

görüşürüz canım sende kib bol bol dinlen öptüm ikinizideopuyorumnanaktan

HAKSEVERCıM
seni çok ii anlıyorum insanların o bakışları bile yetiyor..
bu arada bence gününü bekle sabrın sonu selamet olsun inş...:)

bebeğimiz çok etkilendim yazdıklarından ALLAHIM YAZGISINI GÜZEL YAZSIN İNŞALLAH

amin inşallah sonrasıda güzel olsun Allahım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah
kolay değil 5 yıllık evliyim ben ama herkes beş yıldır bebek olmuyo sanıyodu çevremiz yani annemde çok etkileniyordu bundan oysaki daha 16 aydır uğraşıyorduk bebek olsun diye annen tüp bebek yaptırın diye ısrar etmeye başlamıştı artık

rüzgar gaz verme zati zor duruom günümü beklicam kız 5de cumartesiye denk gelio pazartesi giderim 2gün geçmiş olur hem tabi kırmızı kartı yemezsem çok korkuyorum heryerim ağrıo ya canım hiçbişi istemio miskin miskin yatmak istiorum ama akşama misafir var:KK43: neyse günler çabuk geçer inşallah kendimi kaptırmıyım diorum ama bebek arabası yatak zıbınlar falan internetten seçtim bile eşim canım bu ay olmazsa seni havaiye yollamam lazım sen beni yersin burda dio :KK43: tamam dedim olmazsa giderim ben korkma dedim gerçekten adetime bi gün kala çekilmez oluyorum çok mutsuz öfkeli ve ağlakkkkkkkkk

Selam, öncelikle hamile olan herkesi canııııı gönülden tebrik ediyorum. Daha önceden yazmaya fırsatım olmadı ama işlerim müsait olduğunca takipteyim :) Size bir sorum olucak hamilelikte akıntının olması şartmı acaba? Benimde günüm geçti. Çooook istiyorum bende bebişimin olmasını. Benim içinde DUA edin hamile bayanlar.

offf keşke benim aşkımda evde olsa ama işi çok yoğum akşam geç geldiii :sinifsinif:

evet benimde geç geldi akşam aslında dün izinli olası gerekiyordu aysonu olduğu için çağırmışlar ama geç gelmesine rağmen yetişmemiş bugün yine gitti geldi çok şükür
bana diyo su içiyomusun içiyorum dedim ishalimya su kaybediyorum devamlı gideyim sana yiyecek bişeyler alayım diyo yok yedim hapımı içtim dedim

rüzgar sen oruç tutuyomusun bu arada

selam kızlar umarım hepinizin keyfi yerindedir..
eskiler beni tanır :) yeni arkadaşlar varsa şaşırmayın böyle samimi konuştuğuma :)

yaa ben doğum iznine ayrıldım hep evdeyim evdede int yok şuan o yüzden giremiyorum,birazdan doktora gidicem ofise uğradım sizede bir selam vereyim dedim..
çok şükür herşey yolunda bizde,bir sorun çıkmazsa 25 eylül doğum olacak sanırım..gün sayıyoruz biz ve sizlere dualar ediyoruz..

yaa bu arada bebeğimiz bebek mi vaaaaaaaaaaaarrrrrrrrr...öyleyse çok sevindim canım tebrik ederim allah sağlıklı gebelikler versin

allahım tüm isteyenlere bir an önce nasip etsin..

hadi öpüyorum hepinizi

haksever bende aynı senin gibi adet olduğum gün biraz daha ağlak ama 2. gün yeni bir gün yeni umut diyorum eşim diyoki ne kadar yanar dönersin seni sonunda jınekologa değil psikologa götürcem diyo :)))))

inşallah birdahaki gidişinde artmış olur değerlerin:Saruboceq:

bebeğimizcim bebeğinin kıymetini bil canım benim:))
evet hamilelik zor meşakkatli bir yol ama sen bebeğne her defasında yeniden bağlan o seni hisseder ve anlar..
ve hep şöyle dua et"Allahım bana anne baba sözü dinleyen,hayırlı sağlıklı bir evlat ihsan eyle"de
sana akıl vermek gibi değil de bunu bir arkadaş tavsiyesi olarak al canım...
seni hepimiz çok seviyoruz bunu da unutma:)))

evet gülde hep öyle dua ediyorum
bende sizleri çok seviyorum
ne demek akıl vermek burada herkes birbirinin sevincini üzüntüsünü paylaşıyor sağol :1hug:

X