Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ya sormasaydın keşke:kedi:12 13 kilo almışımdır valla bayadır tartılmıyorum gidince onada baktırırım sen iyi almışsın valla maşallh bebişinde iyi benimde oralarda bişeydir herhalde

olmustur seninkide 1 kilo falan.. sen normalde zayif hamiss kaldiysan 12 alman normal canim.. ben öyle cok zayif degildim.. ama bazen dert ediyorum o kadar yememe ragmen alamiyorum.. ama doktor bebis iyi besleniyor sorun etme dedi.. zaten simdi kilo alimi hizlaniyormus.. 12ye tamamlarim belki bende..

evet kilom yoktu okadar fizik iyiydi yani evet ölede oluyomuş anne kilo alırsa bebiş almazmış bebiş alırsa anne almazmış derler hayırlısı artık

GÜlayı Ön sayfalarda eklemıŞtım ıŞten ÖtÜrÜ yanlıŞı dÜzeltmıŞım kusura bakmayın tek ıŞım topıc olmuyor ..

kizlar bende kalkayim.. beynim döndüü valla.. bu ne hiz.. BEbegimiz seni tekrar tebrik ediyorum canim benim.. kendini hic yormuyosun ilk üc ay cok dikkat et kendine.. sonra bi ara yine gelmeye calirsirim..
hadi iyi bakin kendinize.. aksama daha cok var belki bi hamiss daha cikartiriz bugün... ama ben bu aydan cok ümitliyim.. Ceylan bozo gncam tlyyvz sira sizde kizlar:..

kizlar bende kalkayim.. beynim döndüü valla.. bu ne hiz.. BEbegimiz seni tekrar tebrik ediyorum canim benim.. kendini hic yormuyosun ilk üc ay cok dikkat et kendine.. sonra bi ara yine gelmeye calirsirim..
hadi iyi bakin kendinize.. aksama daha cok var belki bi hamiss daha cikartiriz bugün... ama ben bu aydan cok ümitliyim.. Ceylan bozo gncam tlyyvz sira sizde kizlar:..

inşallah ayşem ay sonunda bayramda haberi vereceğim sizlere..

evet öyleymiş hep dua ediyorum zaten sizde bana dua edin iyi olsun herşey inşallah çok güzel bir duyguymuş

ayşecim herşey iyide ben çok erken şişmeye başladım ayaklarım felan tuz kullanmıyorum zaten kullanmamaya dikkat ediyorum şuanda şiş mesela bilgisayarı terk etmem lazım gezinmem lazımmafoldumben

bebeğimiz çok sevindim canım hamileymişsin allah kucağına almayıda nasip etsin inş
uzun zamandır topiğe uğramıyordum suçluyum
açıpta senin haberini duyunca çok mutlu oldum darısı tüm isteyenlere inş
şimdi sabırsızlıkla ceylanımın haberini bekliyorummmm

Son düzenleme:

niye kanser oldum diye sandınki

ohh ne guzel kedicim .sagol guzel dileklerin icin bakmisin oglusunun resimlerinide burda bizimle paylasirsin kaydirigubbakcemile2

canım benim inşallah Rabbim o günleri göstersin. Sizlerin güzel haberlerinizde alalım tez zamanda inşallah.

CEYLANIMMMMMM hergün her açışımda hadi ceylan diyeek açıyorum topiği en kısa zamanda yeniceksin pcoyu alıcaz güzel haberlerini inşallah canım benim. :1hug::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…