Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ceylanhmssy.jpg
[/URL][/IMG]

:lepi:iste budurr kizztebrikler gerci bozonun senin icin actigi sayfaya tebrik atmistim ama yetmiyorr:lepi:canim tebrikler cok sevindim be yaaa offfff. nasil anladin belki anlattin ama yine anlat canim

ben sizlere cevap yazmaktan bozomun açtığı sayfasına henüz bakamadım bakıcam az sonra çok sağolsun

hb esengülüm sağol bitanem bende iyiyim bebişte iyi sanırsam haftaya p.tesi görücem işallah miniğimi umarım iyiydir şimdilik bir sorun yok çok şükür

esengül bu arada pko yoktu bende dr bir ara ultrasonla bakarken söylemişti ama kist filan diye sanırım zararsız üstünde durmamıştı ama ben bu ay ondan şüphelenmiştim açıkçası

anladım hayatımmm zamanı bugüneymiş demekkiiiii çkkkk sevindim inan:nazar:.....Allahımmmm bizlerede dua et ha oy oyyyy sende bir anne adayısın şu annn Allahımmm nsl bi duygudur yarabbim bizlerde yaşat inşallah:Saruboceq:

:lepi:iste budurr kizztebrikler gerci bozonun senin icin actigi sayfaya tebrik atmistim ama yetmiyorr:lepi:canim tebrikler cok sevindim be yaaa offfff. nasil anladin belki anlattin ama yine anlat canim

ravzanurcun çok sağol az önce yazmayı unutmuşum eşimin ısrarıyla bugün dr gittim birkaç gün gecikmişti reglim ama konduramamıştım belirtim yoktu çünkü süpriz oldu yani:1hug:

allahım iannmıyorum ceylan kız ben bu listeyi görmeyelki o kadar uzun zman olduki ben 4 kişi oturmuştum o kahta kimlerdi yaa onlar unuttum kusura bakmasınlar ama kalabalık olmuştuk hatta sana darılmıştım beni koymadın diye sende kimyasal olurda düşerse diye üzülme diye koymadım demiştin hey gidi günler heyyyy o ayı hiç unutmucam kanser oldum diye korkarken bebeğim geldi çok şükür allahıma

funda aynı bende cnm ben hiç bir zaman şubat annelerine bu kadar çok yazmadım ısınamadım ordakilerde çok iyi ama ilk gözagrı başka oluyomuş

umursamadığın bi aymıydı seninde
hep öle diyolar yaa kendi haline bırakmıştım:))))))))))

evet aynen öyleydi diyorumya dr bile ben seni bu ay takip edemicem izine çıkıyorum demişti o yüzden moralim de bozuktu hiç yumurtlama günü filan takip etmedik bu ay kızlar sizde öyle yapın üzerine düştükçe kaçıyolar bizden aldırmaz olun azcık kendi haline bırakın

X