Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ŞU TOPİCİĞİ BİR BEN BIRAKMAK İSTEMEDİM HERHALDE NE MORALİNİZİ BOZACAK ALLAH AŞKINA..
ALMANYADAN ZOR BAĞLANIYORUM DE BARİ RAVZANURUM opuyorumnanaktan
canim niye oyle diyosun bazi aile sorunlari yasadim 1 ay tatile gittim yetmezmii senin gibi hergun pc basinda calismiyorumkii bennkaydirigubbakcemile3

evet kızlar herşey zamanla işte bakalım zamanı dolmuş kim sırada bebeğimizin arkasından....

bebeğimizi canımm sen bu ay klomen kullanmışmıydınn pko varmı sendede allahımmmm darısı bize olsun inşallahhhh hala inaanmıyorummm yaaaa.................hihoyyyt

bu ay kullanmadım 3 ay önce 1 kutu kullanmıştım bu ay hiç yumurtlama günlerime bile dikkat etmedim dr a bu ay hiç ilaç kullanmamıştım dedim o da daha önce ilaçla yumurtaları uyardık o yardımcı oldu bazen böyle oluruna bırakınca hamilelik şanşı daha fazla oluyor dedi hiçbir zaman ümidinizi kaybetmeyin kızlar

anam ne çabuk ilerliyor kim ne diyor neye cevap verem beynim döndüüü :))))))))
bebeğimizzzz salladın topiği valla :)))))) maaşallah sana bebeğneee

annesi bebeğin geliyor sen yap hazırlıgını şaka değil gerrçek bebeğimiz bebeğin geliyor

öylesine yazmıştım ama gerçek oldu çok şükür hastaneden çıkınca bide sağlık ocağına gittim orada yaptırdım testi hemşire kesin var dedi içimden biliyoz heralde dedim insanın inanası gelmiyor

esengül bu arada pko yoktu bende dr bir ara ultrasonla bakarken söylemişti ama kist filan diye sanırım zararsız üstünde durmamıştı ama ben bu ay ondan şüphelenmiştim açıkçası

ne hazırlıcan kız bende geliim de birazda bana hazırla arka arkaya doğurucaz hea kaç aylıkmış öğrendinmi bebegimiz ??

X