Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

işte herşeyin bir zamanı var derler ya çok doğru emekki bebeğimiz için hayırlısı bu vakitmiş.Biz biraz acele ediyoruz istiyoruz ki hemen olsun ama hep aslında hayırlsıını dilemek istemek lazım RAbbim en kısa zamanda hayırlı melekelr karnımıza koysun site hamiş patlaması yaşasın bu ay

canim iki sefer mesaj attim sevinceten gormedin galiba ..nasil anlat kendindeki degisikligi hangi gunler beraber oldun esin le:1hug:

bebeğimiz bniiii hiç görmüyosunnn aşk olsunturkbayragişaka şaka heycandan sevinçten gözün bişiyi görmüyodur şimdiiiii tekrar tebrik ederim hayatım............darısı bizlere olsun inşallahhh....

özgemm inşallah cnm ayy iki dk yenilemiyom sayfayı hemen 2 sayfa atmış maşşallah eski günlerdeki gibi oldu yuppi

bebeğimizzzzzzzzz iananmıyorummm çok sevindimmmmm sonunda Allahımmmmmmm sağlıkla kucağına alacağın günleride görürsün inş.dikkat et kendine yorma fazla dinlen.............ayyy inanamıyorum haalaaaaaaa..........

çok sağol esengül dr da öyle dedi 15 gün iş yapma istirahat et dedi inşallah 15 gün sonunda herşey yolunda olur:Saruboceq:

ŞU TOPıCıĞı BıR BEN BIRAKMAK ıSTEMEDıM HERHALDE NE MORALıNıZı BOZACAK ALLAH AŞKINA..
ALMANYADAN ZOR BAĞLANIYORUM DE BARı RAVZANURUM opuyorumnanaktan

çok sağol esengül dr da öyle dedi 15 gün iş yapma istirahat et dedi inşallah 15 gün sonunda herşey yolunda olur:Saruboceq:

inşallah canımcım sağlıla kucağınada alırsın inşallah......Allahımmm ne gzl bi duygudur yarabbimmmmmm hala inanamıyorummm.....demekki zamanı vrmış ...zamanı gelince herşey boş......

Ayy ıÇım kıpır kıpır oldu bebeĞımız en son gece mesajlaŞtıĞımızı hatırlıyormusun ben ınanmıŞtım

X