Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

özgem dolmasın bebeğim gözlerin yeni dr sana ugur getirecek bebeğim inş bayramdan sonrada sen yazarsınn böyle şok edersin bizleri

tedavi görüyomuydun sen aşkım

mart ayında gittiğimde prolaktinim yüksek çıkmıştı 2 ay ilaç kullandım çok şükür normale dönmüştü sonra klomen kullandım çatlatma iğnesine gerek kalmadan yumurtam çatlamıştı ama değerlendirememiştik geçen ay çok şükür bu ay oldu bede geçen ay ayın 23 ünde lekelenmem olmuştu ama 27 sinde normal regli olmuştum dr da pek ilgilenmemişti bir süre dr gitmemeyi planlamıştım kafamdan uzaklaşmak için

Son düzenleme:
fundacım dr var doktorcuk var kimi dr.çatlatma iğnesinden hemen sonra progestan veriyor..

mart ayında gittiğimde prolaktinim yüksek çıkmıştı 2 ay ilaç kullandım çok şükür normale dönmüştü sonra klomen kullandım çatlatma iğnesine gerek kalmadan yumurtam çatlamıştı ama değerlendirememiştik geçen ay çok şükür bu ay oldu bede geçen ay ayın 23 ünde lekelenmem olmuştu ama 27 sinde normal regli olmuştum dr da pek ilgilenmemişti bir süre dr gitmemeyi planlamıştım kafamdan uzaklaşmak için bide eşimde sperm azlığı vardı

yani oldumu oluyo diyosun işte......

bende bebeğimizi duyunca gözlerim dolduuu, biliodum yaaaaaaaa nası sevindimmmmmm anlatamammm

darısı başınıza kızlarrrrrrrrrrrrr dualara devammmmmmmmm

slm kızlar aylardan sonra ilk defa topiği bu kadar kalabalık görüyorum.alkisalkisalkis Giriyordum kimsecikler olmuyordu :sm_confused:

mart ayında gittiğimde prolaktinim yüksek çıkmıştı 2 ay ilaç kullandım çok şükür normale dönmüştü sonra klomen kullandım çatlatma iğnesine gerek kalmadan yumurtam çatlamıştı ama değerlendirememiştik geçen ay çok şükür bu ay oldu bede geçen ay ayın 23 ünde lekelenmem olmuştu ama 27 sinde normal regli olmuştum dr da pek ilgilenmemişti bir süre dr gitmemeyi planlamıştım kafamdan uzaklaşmak için bide eşimde sperm azlığı vardı

Sperm azlığı derken miktar ne kadar?

gitmessin ben yazarım olmadı den bana yaz ben heman gelir açarım topici kuzum sen merak etme hemende kalpten gitme len daha dogumun acısını yaşıyacan uykusuz kalacan allahın izni ile :))))))))

bende bebeğimizi duyunca gözlerim dolduuu, biliodum yaaaaaaaa nası sevindimmmmmm anlatamammm

darısı başınıza kızlarrrrrrrrrrrrr dualara devammmmmmmmm
dualarin icin sagol canimm bende bu topige pek gelmiyodum cunku kafa mi takmak istemiyodum acayip uzuluyodum bir baktim bebegimiz hamissositosositohemmen geldim bende boyle mutlu haberlerde sizinle beraber olmak istedima.s.

X