Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canım hayrılı uğurlu olsunRabbim tamamına erdirsin.Günün geçmişmiydi ve belirtilerin varmıydıııı.Bİrilerinin hiç belirti yaşamadım demesine ihtiyacım var heralde:KK43:

çok sağol vuslat hiç belirti yaşamadım dersem yalan olmaz yaşasaydım zaten şimdiye kadar çoktan giderdim dra çünkü günüm baya bir geçmişti hep adet düzensizliğinden şüphelendim ben ama son 3 haftadır inanılmaz saçlarım dökülüyor ama hamilelik belirtilerinde hiç böyle bişey okumadım dr mevsimsel olabileceğini söyledi

bebeğimiz hiç korkma plokistik overlilerin düşük tehlikesi olabildiği için progestan veriliyor düzenli kullan..

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: ya şoktayımmmmm

ayyyyyyyyyy canım benim rabbim bebişlerimizin acısını göstermesin inşalah çok mutlu oldum yaaaaaaaaopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3:lepi::nazar::nazar::nazar::nazar:

maşşallah bu gün topice gülay için geldim bebeğimizin anne olacagınıda ögrendim çok şükür kızlar darısı sizlere

inanmıyorum yaa nası sevindim anlatamammm bebeğimizzzzzzzzzzzzzzz gelorrrrrrrrrrrrrr yaşasınnnnn...zemuszemus

bebeğimizzzzzzzzz iananmıyorummm çok sevindimmmmm sonunda Allahımmmmmmm sağlıkla kucağına alacağın günleride görürsün inş.dikkat et kendine yorma fazla dinlen.............ayyy inanamıyorum haalaaaaaaa..........

bebegimiz ciddimisin allahım çok şükür kızlar eşleriniz ne diyosa dogru çıkıyo benim eşimde daha yumuş günlerimizde sen hamişsin dikkat et kendine diyodu ve tutu eşleriniz eminim dua ediyolardır ama sık sık dua etsinler çok mutlu oldum bebeğimiz allah tamamına erdirsin darısı diger gelide kalanlara inş

amin inşallah çok sağol :1hug:

X