Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

gülay cnm hamiş oldugunu duyduk duymadık dı galiba başlıklı topicte görmüştüm hayırlı olsun cnm rabbim tamamına erdirsin darısını da inl listedeki diger arkadaşlara nasip etsin

bebegimiz ciddimisin allahım çok şükür kızlar eşleriniz ne diyosa dogru çıkıyo benim eşimde daha yumuş günlerimizde sen hamişsin dikkat et kendine diyodu ve tutu eşleriniz eminim dua ediyolardır ama sık sık dua etsinler çok mutlu oldum bebeğimiz allah tamamına erdirsin darısı diger gelide kalanlara inş

sabah eşim aradı sabahın köründe dr dan randevu aldığını söyledi ben pek gitmek istemiyordum birkaç ay adet düzensizliğim oluşmuştu birkaç aydır yine öyle sandım psikolojik olarak

Son düzenleme:
sabah eşim aradı sabahın köründe dr dan randevu aldığını söyledi ben pek gitmek istemiyordum birkaç ay adet düzensizliğim oluşmuştu birkaç aydır yine öyle sandım psikolojik olarak
dra anlattığımda direk karından ultrasonla baktı ve çok küçük birşey gördük bende gördüm resmini çekti verdi dr 15 gün çok dikkat et hep yat istirahat et dedi 15 gün sonra gel dedi progestan ve folik verdi progestan düşük tehlikesine karşıymış dua edin nolur çok güzel bir duyguymuş allah isteyen herkese yaşatsın inşallah

Maşallah :nazar::nazar:
İnan kızlar diyince tüylerim diken diken oldu a.s.
:teytey::teytey::teytey::teytey:

:dance::dance:

:hooray:

ayyyy ne güzel ya acayip mutlu oldum ne bereketli bir gün böyle....çifte bayram yaşıycaksınız....darısı başımıza

X