Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ınşallah gelmiştir HAKSEVER ama yinede herşeye hazırlı ol arkadaşımın 17.45 civarındaydı ama erken değildi 12.günüydü ve daha sonra negatif oldu ama senin erkenden yükselmeside
umut verici

gülay nerdesinnnnnnnnnnnnnnnn...................
kaçma gel buraya gel de sorularımla seni de biraz boğayım :)))

yaa kızlar sol kasığımda çok fena batmalar oluyor allahım lütfen meleğimin verdiği belirti olsun yarabbim kızlar inanın piskolijikmi dicem ama baya baya batmalar oluyo öyle kendimi çokta kpatırmış değilim tamam çok isityorum ama kendi kendime velveye verecek kadar değilim yoksa başka bi rahatsızlık mı allahım ya allahım ya zona mı olucam yoksaa offfffffff zonada öncede vücdumun belli yerelrinde batmalar oluyordu offffffffffffff allahımmmmmmm offffffffffffffffff

Saolun dualarınız ıÇın eŞıme sÖylÜyeyım akŞam bakalım ne derse onu yaparım test yapalım derse yaparız yapma derse beklerım artık Ümıdıyle beŞ gÜn yaŞarım en azından

adetim 11 eylül de olurmuki hamile olsam bile bu belirtiler off dünden beri sol kasığımda oluyo iki gün önce sağ tarafımda vardı fikri olan varmı yaaaaaaaa offfffffffffffffff

yaa kızlar sol kasığımda çok fena batmalar oluyor allahım lütfen meleğimin verdiği belirti olsun yarabbim kızlar inanın piskolijikmi dicem ama baya baya batmalar oluyo öyle kendimi çokta kpatırmış değilim tamam çok isityorum ama kendi kendime velveye verecek kadar değilim yoksa başka bi rahatsızlık mı allahım ya allahım ya zona mı olucam yoksaa offfffffff zonada öncede vücdumun belli yerelrinde batmalar oluyordu offffffffffffff allahımmmmmmm offffffffffffffffff

arkadaşım yapma ama böle yaaa yazık canına düşünme ne bebek ne zona lütfen herşeye rağmen nefes almak çok güzel böle düşün ve kendine terkin ververeliniortak

kızlar günaydın bu topigin yeri benim için çok farklı ben ilk kk burda bu topikte yazışmaya başladım hatta yazmayı bana bozo ögretti burdakiler çok önemli deyerli insanlardır bozo 85 bebeyim ceylan gncam tıff bu mutlulugumu sizlerle de paylaşmak istedim hamileyim kızlar

gülaycım çoooooooooooook tebrik ederim çok mutlu oldum rabim acısını göstermesin inşallah:Saruboceq:

X