Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar meraba ben midem için doktora gitmiştim kanda gebelik testi verdi geçen çarşamba yaptırdım pcoluyum çatlatma iğnesi olmuştum iğne olalı 8 gün olmuştu testi yaparken bugün sonucu aldım 10.14 çıktı doktor hamile olabilirsin doktoruna git dedi hemen kendi doktoruma gittim bugün iğne vurulalı 13. gün adetime 5gün var doktorum da erken günün geçince gel dedi ben nası beklerim bayılcam gıcık ya elim ayam titriyo ikisenedir uğraşıyorum sizce hamile miyim böyle bişi yaşıyan var mı yardım edin

Hamile olabilirsin ama sevinme çünkü erken yaptırmışsın iğnenin etkiside yapmış olabilir o yüzden 11.-12.günü tekrarla aynı süreçleri aylardır yaşıyorum

haksevercim erken yaptırdığın için düşük çıkmış olabilir hamile olma şansın var, adet günün bi gelsin testi tekrarla. inşallah gelmiştir bebeğin.

merhaba kızlar herkese hayırlı ramazanlar
bakıyorum topik şenlenmiş gülaycığım tebrik ediyorum seni..
anlatsana belirtilerin felan nelerdi??

ben nasıl dayancam beş gün eşim uyuyo gececi ona söylesem mi ümitlenirse ya olmazsa ben çok fenayım bayılcam şimdi zaten sizden başka kimseye söyleyemem ama eşime söylerim dayanamam ay inşallah hamileyimdir çok bekledim 2senedir ilaçlar iğneler allahım inşallah sonunda dualarımı kabul eder hepimizinkini tabiki bu mubarek günlerde görümcemde hamile yarın doğum için hastaneye gitcek ben çok üzülüyodum hem seviniodum hem üzülüyodum o bizden sonra evlendi ve hemen hamile kaldı o çocuk odası kıyafetler beşikler herkezin ona olan ilgisi iyice pisikolojim bozuldu yani bu ay kistimde yok tu pcoluyumda hep kist vardı iilk defa bu ay yoktu belki olmuştur inşallah olmuştur eşimi mutlu etmek istiyorum kardeşinin karnına elleyip onu dinledi gecen içim öyle fena olduki boğazım düğümlendi ağlamamak için zor tuttum kendimi yani eğer bu ay olursa dahada iyi olur çocuk doğunca HEPTEN FENA OLURUM YANı KISKANMAK DEıL BU BENıMDE OLSUN ONUNDA ÇOK SEVıYORUM ONU ODA BENı ABLAM O BENıM ALLAHIM NEYLERSE GÜZEL EYLER HAYIRLISINI VERSıN YARABBıM

Ceylan cım bugÜn ıĞneden sonra 13. GÜnÜm adetıme 5gÜn var doktor bekle dedı ben polıkılınıkte yaptırayım mı beklıyeyım mı canım

ben nasıl dayancam beş gün eşim uyuyo gececi ona söylesem mi ümitlenirse ya olmazsa ben çok fenayım bayılcam şimdi zaten sizden başka kimseye söyleyemem ama eşime söylerim dayanamam ay inşallah hamileyimdir çok bekledim 2senedir ilaçlar iğneler allahım inşallah sonunda dualarımı kabul eder hepimizinkini tabiki bu mubarek günlerde görümcemde hamile yarın doğum için hastaneye gitcek ben çok üzülüyodum hem seviniodum hem üzülüyodum o bizden sonra evlendi ve hemen hamile kaldı o çocuk odası kıyafetler beşikler herkezin ona olan ilgisi iyice pisikolojim bozuldu yani bu ay kistimde yok tu pcoluyumda hep kist vardı iilk defa bu ay yoktu belki olmuştur inşallah olmuştur eşimi mutlu etmek istiyorum kardeşinin karnına elleyip onu dinledi gecen içim öyle fena olduki boğazım düğümlendi ağlamamak için zor tuttum kendimi yani eğer bu ay olursa dahada iyi olur çocuk doğunca HEPTEN FENA OLURUM YANİ KISKANMAK DEİL BU BENİMDE OLSUN ONUNDA ÇOK SEVİYORUM ONU ODA BENİ ABLAM O BENİM ALLAHIM NEYLERSE GÜZEL EYLER HAYIRLISINI VERSİN YARABBİM

inşllh hamilesindir...evet bu duygu kıskanmak değil benim eltim de 2. ye hamile içim bi tuhaf oluyor

ben nasıl dayancam beş gün eşim uyuyo gececi ona söylesem mi ümitlenirse ya olmazsa ben çok fenayım bayılcam şimdi zaten sizden başka kimseye söyleyemem ama eşime söylerim dayanamam ay inşallah hamileyimdir çok bekledim 2senedir ilaçlar iğneler allahım inşallah sonunda dualarımı kabul eder hepimizinkini tabiki bu mubarek günlerde görümcemde hamile yarın doğum için hastaneye gitcek ben çok üzülüyodum hem seviniodum hem üzülüyodum o bizden sonra evlendi ve hemen hamile kaldı o çocuk odası kıyafetler beşikler herkezin ona olan ilgisi iyice pisikolojim bozuldu yani bu ay kistimde yok tu pcoluyumda hep kist vardı iilk defa bu ay yoktu belki olmuştur inşallah olmuştur eşimi mutlu etmek istiyorum kardeşinin karnına elleyip onu dinledi gecen içim öyle fena olduki boğazım düğümlendi ağlamamak için zor tuttum kendimi yani eğer bu ay olursa dahada iyi olur çocuk doğunca HEPTEN FENA OLURUM YANİ KISKANMAK DEİL BU BENİMDE OLSUN ONUNDA ÇOK SEVİYORUM ONU ODA BENİ ABLAM O BENİM ALLAHIM NEYLERSE GÜZEL EYLER HAYIRLISINI VERSİN YARABBİM

canım benim sıkıntı etme kendine inşallahh gelmiştir bebeğin inşallah:Saruboceq:

haksevercim inş. Rabbim sesini duyar ve kalbine göre verir..sıkıntı yapma kendine herşey olacağına varır

Ceylan cım bugÜn İĞneden sonra 13. GÜnÜm adetİme 5gÜn var doktor bekle dedİ ben polİkİlİnİkte yaptırayım mı beklİyeyİm mİ canım

Bence git yaptır dayanılmaz çünkü,içi içini yiyeceğine git ne olduğunu bil %50-%50 ama dedeğim gibi şimdi tam zamanı 8.gün çok erken bir zaman
bende 1.5 senedir aynı duyguları yaşıyorum iğne hormon ilaçları ne olacak ilerde halim düşünmeden edemiyorum..

X