Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

psikolojik olabileceğini düşünüyorum

Bendenız allahım saĞlıkla kucaĞına almayı nasıp etsın darısı tÜm ısteyenlerın baŞına amın

giriş yapar yapmaz bi hamilelik haberi gördüm tebrik ediyorum allah kucağına almayı nasip etsin,benim bu gün 26. günüm sabırsızlıkla bekliyorum ne olacak diye

bendeniz Allah sağlıklı kucağına almak nasip etsin Tebrikler :hooray:Tebrikler :hooray:Tebrikler :hooray:

psikolojik olabileceğini düşünüyorum

ben de oyle derdım ama ben agrılarımdan sonra bu agrıların sebebı ne olabılır dıye baktıgımda ,hamılelık belırtılerı dıye cıktı..

ben kasık agrım sadece yumurtlama gununde olur..

insallah üşütmüşümdür o yuzden oluyordur dıyelım..

hemen tutmaz dımı ,tutmasın :Saruboceq:

sumak cım bence hamile olabilme ihtimalin var.çünkü yumurtlama her bayanda farklı olduğu söyleniyo muhtemel hesaplayıcı da bilinen tarihten önce veya sonrasında olabiliyor.birde batma demişsin hamilelikte batma olduğunu daha önce bir arkadaş yazmıştı hatta agrı ile batmayı karıştırmayın agrı enfeksiyon batma hamilelik demişti

anlaşılan istemiyorsun şimdi ne yazıkki istemeyen daha çabuk hamile kalıyor ama sanmam hamilelik oldugunu dediğim gibi muhtemelen psikolojik bizde her ay bütün belirtileri yaşıyoruz ne ararsan var bizde ama kırmızı kartı yiyince ne belirti kalıyo ne ağrı ne sızı

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim allah isteyen herkese nasip etsin.çok korkuyorum inşallah sağlıklı bir gebelik geçer ve sağasağlim kucağıma alıp onu doyasıya koklarım

inşallah en kısa zamanda Nasip eder Allah'ım size..

benım ıcın bu ayın sonuna kadar beklemekten baska care yok,tesekkur ederım yorumlarınız ıcın

günaydın arkadaşlar

dün bir kaç şey sormuştum bugünde sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim.yazdığım gibi reglim 2 ağustos akıntı,kasık ağrıları falan var ve dün akşam bir şey daha farettim göbeğimin tam altında bir sertlik var yumurtalıklar tarafında yok...acaba ben mi yanılıyorum dedim ve işteki arkadaşıma baktırdım evet var bi sertlik dedi..acaba kıssslarrrrr????a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…