Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

selam kızlar ..
ceylan ım şu sihirli liste kayboldumu yoksa benide eklede bir koy şu listeyi kendimizide görelim :))

selam kızlar ..
ceylan ım şu sihirli liste kayboldumu yoksa benide eklede bir koy şu listeyi kendimizide görelim :))

kiz ümmüs hamileymissin öylemi gecmisi okurken gördüm.. cok sevindim canim yaa daha gecen gün aklima geldin.. smyrnaya gidicekti napti diye.. Allah saglikla kucagina almayida nasip etsin insallah canim..

ceylancim zor geciyor günler yaa. erken dogum olabilirmis o yüzden bi aydir yatiyorum.. evi neler götürüyor bi bilsen.. yemekte yapamiyorum herip sefil oluyor tek basina biseyler yapmaya calisiyor.. arada annem geliyor ama yinede cok zor yaa. tahminen bi ayda böyle gecicek sonra yavas yavas kalkmaya caliscam.. ilk aylar cok güzeldi simdi gecmek bilmyior günler.. netede pek giremiyorum.. sen naptin gülüm varmi yeni gelismeler?günün ne zaman.?

slm hanımlar ben yeni giriş yaptım,bende bebek isteyenlerdenim,ilki olmadı 2,5 aylıkken içimde öldü ve aldılar,4 aydır tekrar deniyoruz ,bugün 26 günüm merakla bekliyorum ne olacak diye

ümmüşüm karşılaşamadık dün yerim o fındık kurdunu hayırlı olsun canommmm

slm kızlar nasılsınız ben geldimmmmm
hamişimiz varmış
ÜMMÜHANNNN TEBRİK EDERİM CANIM
allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin
darısı evlat isteyen bizlerin başına inşallah
çok sevindim canım çooooooooook
:teytey: :teytey: :teytey:

isimler bayağı değişmiş...demek ki bayağı hamişler türemiş ii ii
ceylan fi tarihinden kalma arkadaşını hatırlar mısın bilmem
naber nasılsın
merhaba arkadaşlar, hayırlı ramazanlar

amin Yıldız, Allah bu hayırlı ayda herkesin gönlüne göre versin
ümmahan tebrik ederim canım...hayırlısıyla sağlıkla kucağına almanı nasip etsin rabbim

ben geldim yine herkes gitmiş...hadi hayırlısı heralde herkes iftar hazırlığında..

slmmmmm kıslarr

ebrubu canım nerelerdesin sen gerçi bende tekrar yeni yeni girmeye başladım :)))
güldecim sen ne yaptında pilin bitti gülüm yorma kendini bu kadar

valla canım iş güç biraz yordu beni ama çok şükür yinede
bu arada biraz spor da yaptım oruç oruç çarpttı galiba:))kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…