Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

güzelim bi kan testi yaptır çok merak ettiysen ama saydıkların çokta belirgin şeyler diil yani ne desek yalan

güzelim bi kan testi yaptır çok merak ettiysen ama saydıkların çokta belirgin şeyler diil yani ne desek yalan

biliyorum canım net konuşamayacağınızı ama yine merak işte ...kan testi düşünüyorum ama daha 7 gün var reglime zaman da geçmek bilmiyor hayırlısı hepimiz için teşekkürler sizlere opuyorumnanaktan

teşekkür ederim tatlım sen nasılsın???kendimce belirtilerimin sonucunu olumlu olarak alınca inan daha da iyi olucam....belirsizlikten oldum olsaı haz etmem şimdi her ay yaşar oldum:umursamaz:

İŞALLAH OLUMLU SONUÇLAR ALIRSIN CANIM:Saruboceq::Saruboceq:

İŞALLAH OLUMLU SONUÇLAR ALIRSIN CANIM:Saruboceq::Saruboceq:

inşallah tatlım yaaa kan testi yaptırmakla yaptırmamak arasında gidip geliyorum iki gündür bakalım ne zaman irademe yenik düşüp yaptırıcam...allah herkese herşeyin hayırlısını versin ...opuyorumnanaktan

slm arkadaşlar ben kadınlarkulübünde yeni sayılırım. 2 senelik evliyim fakat 5 aydır çocuk düşünüyoruz ama henüz başaramadık ve yarın hastalanmam gerekiyo ama bir haftadır göğüslerim acaip derecede acıyo, ve 2 gündürde bacaklarım ağrıyo ve dayanamayıp bu sabah test yaptım evde ama malesef tek çizgi çıktı sizce erken yaptığım içinmi çıkmadı? bu arada benim gibi gün sayan arkadaşlarada allah sabır versin ve umarım en kısa zamanda güzel haberler alırız.

selam arkadaşlar ben regl günümden 1 hafta önce kan tahlili yaptırmıştım ve sonuç neatifti çok zülmüştüm sonra regl günümde erken gebelik testlerinden yaptım ve çift çizgiyi gördüm bence regl olana kadar umut var.. allah isteyen herkese nasip etsin..

bu arada ben gülen yüz çıkan oulasyon testiyle hamile kaldım bebek düşünen herkese tavsiye ediyorum.. 4 aydır uğraşıyoduk 5. ayda testle hamile kaldım..

senin adına çok sevindim ducks allah bizede nasip eder inşallah benim adetlerim çok düzenli olduğu için yumurtlama günümü kestirebiliyorum ama tabi bi süre daha olmazsa bende düşünüyorum o testlerden. sen şuan hamilemisin peki?

tedavi görüyormuydun .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…