Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Tatlım gözün aydın bitanem vallahi çok sevindim ..:sm_cool:
Bizim içinde dua et...

iyidir cnm nolsun sen nasısın bebeiş nslll büyümüştür dimi kırıkkaleli hemşerim bnmturkbayragi unutmadım yanlış hatırlamıyorum sanırımkaydirigubbakcemile2

evet canım benim unutmamışsın sevindim unutmadıgına iyiyim bende uğraşıyoruz bebişte çok iyi maşallah teyzesi hani senin güzel haberlerini bekliyoruzz enkısa zamanda dualarımdasın hayatım sen ve bebiş isteyen herkes sabırlı olun yeter bende çok sıkıntı çektim ama rabbim vaktini saatini ayarlayınca istesende birşey gelmiyorr bende en umudu kestigim anımda kavuştum bebegime inşallah bu mubarek gundede rabbım hepınızı sevındırır opuyorum seniiopuyorumnanaktan

Günaydınnn..yaaa bana biri yardımcı olsunnn:KK43:bende 10gündür kahverengi bazen çokaz kanla karışık akıntı var.dr.kültür aldı.herhangi mikrop mantar falan çıkmadı..hamillelik olabilirmi.olsa bu kadar erken belirti verirmi...adetime 5 gün var..bide 2 gündür belim tutuldu.bi alakası yoktur sanıyorum ama..yinede tecrübe sahbi olanlar bilgilendirirse çookk sevinirim....

canım bir kere hiç akıntım yok arkadaşlar hep akıntıdan bahsediyo ama bende yok.uyku halim var sürekli esniyorum.çok acıkıyodum ama ramazan geldiğinden beri oruç tutuyodum biraz anlamıyorum şimdi.bide adet günü aynı adet olacakmışım gibi o agrıları yaşadım belim ve karnım agrıdı hatta çok korktum olucam diye.ben günümden 5 gün önce test yapmıştım ikinci çizgi belirsizdi içimde hep şüphe vardı ama çok şükür pozitif çıktı.birde acayip gaz oluyo karnımda özellikle sabah ile ögle arası.kızlar sizce hani ilk aylarda oruç tutma konusunda fikirlerinizi alabilirmiyim.

canım bence oruç tutma hemen bi doktora git sana bi güsel vitaminler versin, yemen gereken şeyleri söylesin hepsini bir bir uygula vede bol bollll su iç

canım bir kere hiç akıntım yok arkadaşlar hep akıntıdan bahsediyo ama bende yok.uyku halim var sürekli esniyorum.çok acıkıyodum ama ramazan geldiğinden beri oruç tutuyodum biraz anlamıyorum şimdi.bide adet günü aynı adet olacakmışım gibi o agrıları yaşadım belim ve karnım agrıdı hatta çok korktum olucam diye.ben günümden 5 gün önce test yapmıştım ikinci çizgi belirsizdi içimde hep şüphe vardı ama çok şükür pozitif çıktı.birde acayip gaz oluyo karnımda özellikle sabah ile ögle arası.kızlar sizce hani ilk aylarda oruç tutma konusunda fikirlerinizi alabilirmiyim.
hayırlı olsun canım allah kucağına almayı nasip etsin. iyi oldu belirtileri anlattığın günüme 3 gün var ne akıntım var ne kasık ağrısı demekki onlarsızda oluyormuş
bence oruç tutmamalısın sonuçta tansiyon düşüklüğü yaşayacaksın açlık bunu tetikler ve iyi beslenmen lazım folik asit alman lazım şahsi görüşüm tutmamalısın

bence tutmamalısın :)

benım de sıze bır sorum olucak,yardımcı olursanız sevınırım..

ayın 24,korunmasız ılıskıye gırdık ,adetim de bu ayın 31. de..

normalde de kasık agrım olurdu yaklastıkca ama ara ara gelıp gıderdı..

sağ kasıgım o kadar cok batıyor kı..bu durumla korunmasız ılıskıye gırmenın bır ılıskısı olabılır mı..

tehlıkesız gunlerden bırıydı,ve bu kadar erken belırtı olur mu..

X