Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canım çok saol; daha da ümitlenmek istemiyorum hemen yazıcam size. canım eğer hamileysem bel ağrım ve sağ göğsümün acıması hiç geçmedi iğneden sonra. az az da kasık batması oldu o kadar. başka hiçbir belirtim yok. uzun uzun anlatıcam yazıcam hepsini. hep burda olucam hamile olsamda. sizler için de dua edicem.

saol canımcım ama dur kan testini bi göreyim öyle rahatlıcam ben. annem bi giyinse çıkcazda. hemen yazıcam size kızlar sonucumu.

kızlar günaydın az evvel test yaptım ikinci çizgim çıktı inanamıyorum yaaaaaaaa yanlış olma ihtimali yoktur inş. yada çatlatma iğnesinin etkisi değildir. kan testin gidicem şimdi. dua edin banaaaaa.

ay allahımmmmmmkızzzzzzzzzzzzz inanmıyorum yaaaaaaaaaaaa Allahımmmmmmm tüm dualarımız seninle hayatım ay nsl sevindimmmmmmmmmmmmmmm Allahımmmmmmmmm sanmam canım çatlatma iğnesinin etki edeceğini bu zmna kadar.........heyecanla bekliyoruz haaa....

rüzgarrrr tebrikk ederiiimmm yaaaaaaaaaaaaaaaaa harikaaaaaaaaaaaaa bir haberrrrr opuyorumnanaktan

bekliyoruz seni çabuk gel hadi
zaten sinirlerim çok bozuktu bunuda duyunca hüzün sevinç girdi birbirine krize girdim.....

saol canımcım ama dur kan testini bi göreyim öyle rahatlıcam ben. annem bi giyinse çıkcazda. hemen yazıcam size kızlar sonucumu.

Ayyyy elim ayağım titriyor aylardır beklenen meleğin geliyor Demek eskilerin böyle haberler vererek inanın Sanki kalmış kadar oluyorum Bugün çok güzel bir gün opuyorumnanaktan

:hooray:Umut Başarmaktır :hooray:

selam kızlarrrrrrrrrr rüzgaryağmurr seni duydum ceylanımdan geldimmmmm, tebrik ederim canım benimmmmmmmmmmmmm çok duygulandım bendeeeeeee inşallahhh yawrunu sağsalim kucağına alacaksınnnnnn, darısı tüm isteyenlere inşallahh çok sevindimmmmmhihoyyyt:sm_cool:

be anlatiimmi ceylan........
ağlarım çok anlatmiim en iyisi yerimde duramıyorum zaten sakinlemem lazım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…