Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kimi görüyoeum ben ndk burdaymış naber kuş nasılsınız

iyiyimm kurban olurummmmmm, asıl sen nasılsınnnnnn nasıl gidiyorrrrrrrrrrr??
özledim sizi yaa geliyorum arada beni kimse tanımıyo üsülüyorum çıkıyorummmmmmmkaydirigubbakcemile3

kızlar günaydın az evvel test yaptım ikinci çizgim çıktı :eek: inanamıyorum yaaaaaaaa yanlış olma ihtimali yoktur inş. yada çatlatma iğnesinin etkisi değildir. kan testin gidicem şimdi. dua edin banaaaaa.

canım inş. güzel sonuçlarla gelirsin rabbim yardımcın olsun meleğin seninle olsun inş..

iyiyimm kurban olurummmmmm, asıl sen nasılsınnnnnn nasıl gidiyorrrrrrrrrrr??
özledim sizi yaa geliyorum arada beni kimse tanımıyo üsülüyorum çıkıyorummmmmmmkaydirigubbakcemile3

yerim seni ben yerim......
nasıl oliim güzelim aynıyız işte bi değişiklik yok oğluşun geliyomuş allahım sağlıkla al kucağına inşallah gözleri sana benzesin inşallah.))))))))))
Şeniz

yerim seni ben yerim......
nasıl oliim güzelim aynıyız işte bi değişiklik yok oğluşun geliyomuş allahım sağlıkla al kucağına inşallah gözleri sana benzesin inşallah.))))))))))
Şeniz

darısı başına inşallahhhhhhhhh hemencik bu hafta rahmine düşsün meleğinnnnnnnnnnnnn inşallahhhhhhh, bol bol çalışınn az mı çalışıyonus ne yaaaaaaaakötükedihüso

noldu yawrum yaaaaaa anlat hadiiivereliniortak

hani bazen durur durur herşey bom gibi patlar yaa malesef evimizde öle kötü bi geceydi hiç uyumadım şiştim ağlamaktan hiçbişeyde düzelmedi işte sinirle ağızdan çıkmaması gerekenler çıkınca ben böle çok fena oluyorum haketmiyorum .... öle bugünde sarhoş gibiyim

Gncam anlat tabii umut başarmaktır
bu ay bende sende bozo tülay herkes başaracak sadece inan bebeklerimiz bizle

Hayırdır ne oldu canım sıkıntı paylaş ki azalsın

eşimle kavga ettik canım 2 gün önce. olağan şeyler kayınvalde görümce olayları. anlatsam uzun canım 2 gündür gece gündüz ağlıyorum derdimi kimseyede anlatamıyorum eşim beni hiç savunmuyor haklı olsam dahi bana onları haklı gösteriyo

hani bazen durur durur herşey bom gibi patlar yaa malesef evimizde öle kötü bi geceydi hiç uyumadım şiştim ağlamaktan hiçbişeyde düzelmedi işte sinirle ağızdan çıkmaması gerekenler çıkınca ben böle çok fena oluyorum haketmiyorum .... öle bugünde sarhoş gibiyim

Canım öyle zamanlar oluyor evlilik işte güllük gülistanlık tarlası değil ki :1hug:

Slm kıslarrrrr

rÜzgaryaĞmur canım Çok sevındım allah saĞlıĞıyla kucaĞına almayıda nasıp eder ınŞ. Darısı bızım baŞımıza artık :)))

üzülme canım bende öyle iki gündür ağlamaktan gözlerim şişti uyuyamıyorum bile haketmicem sözler işittim. bebek bile yapmak istemiyorum aklıma gelince. bu ay klomene da başladım yeni bi umudum var haftaya salı doktora kontrole gidicem gitmek bile istemiyorum

eşimle kavga ettik canım 2 gün önce. olağan şeyler kayınvalde görümce olayları. anlatsam uzun canım 2 gündür gece gündüz ağlıyorum derdimi kimseyede anlatamıyorum eşim beni hiç savunmuyor haklı olsam dahi bana onları haklı gösteriyo

Canım çoğu ailede olağan şeyler ...Güçlü ol eşini alıp devamlı konuşmayı dene ki başarabilirsin kimi erkek çocuk ailesine düşkün oluyor evliliğe anca senle alışacak yeni ailesi olduğuna ...
Dayan İnan çoğumuz çekti ama yılmadık.......

ama ben bu hamile kalıp bizi tanımayanlara selam bile vernicem artık
mesela ebru mesela sevil.......

allahım çok şükür rüzgarımızda hamişler kervanına katılmış çok şükür inş darısı diğer bekleyenlere gelsin inanın kızlar ceylanın msj gördükten sonra girdim gözlerim dolu dolu okudum çok sevibdim rabbim bu mutlulugu hepinize yaşatsın inş tez zamnalarda biraz geç geldim ama işlerim vardı ama görünce dayanamadım hemne yazmak istedim inş kandada olumlu sonuyçlardla gelir rabbim tamamına erdirsin inş

ya kıyamam sizeeeeeee, bende dün gece eşimle tartıştımm dün uğursuz bi geceydi sanırımkaydirigubbakcemile3 aman takmayın kızlar yaaaaaaaaa duymayın görmeyin bazı şeyleriiiiii dünyadaki herşeyden daha önemli bişey var bi amacınız bi hedefiniz var şuan yawrunuza odaklanınnnnn, stres yumurta büyümesini engeller söyliiimmmm, hadiii silkelenin biiiiiiii:hooray:

Canım çoğu ailede olağan şeyler ...Güçlü ol eşini alıp devamlı konuşmayı dene ki başarabilirsin kimi erkek çocuk ailesine düşkün oluyor evliliğe anca senle alışacak yeni ailesi olduğuna ...
Dayan İnan çoğumuz çekti ama yılmadık.......

ahh işte tek sorun o ailesi hakkında konuşamamak. herhangi bişey söylesem %100 haklı da olsam onları savunucak hep bişeyler buluyo. 2 yıl oldu evleneli çok da yeni sayılmayız aşmamız lazım ama olmuyo. Herkeste bu tür şeyler olabiliyor ama beni üzen haketmemem

X