Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

nurşim genelde 28 günde adet oluyordum ilk defa geçen ay 32 günde oldum yazın gelişi mevsim değişikliği diye düşünüyorum nedenini.ama bilmiyorum tabii.gebelik testi alıp yaptırayım mı

Arkadaşlar 5 gün kala erken gebelik testi yaptım yani bugün negatif çıktı.Forumları gezerken 5 kala ya da dört kala yapıp negatif sonuç alan 2 gün kalaysa tekrar yaptığında pozitifi görenler varmış.Sizce ne kadar ihtimal dahili bu?

Arkadaşlar 5 gün kala erken gebelik testi yaptım yani bugün negatif çıktı.Forumları gezerken 5 kala ya da dört kala yapıp negatif sonuç alan 2 gün kalaysa tekrar yaptığında pozitifi görenler varmış.Sizce ne kadar ihtimal dahili bu?

benimde günüm dündü bu sabah test yaptım malesef tek çizgi

ahh assprin seni görunca bır garip oldumm

valla canım ya sorma hala belirti derdindeyim. anlamadım neden böyle oldu arada böyle gecikmeler oluyor yani bundan 8 ay önce falanda olmuştu ama o zaman adet belirtim hiç yoktu şimdi bütün belirtiler var ama adet yok bakalım sanki göğüslerim ağrıyor bu akşam belki yarın olurum. şu damar olayı ilginç inanamazsınız yemyeşilim resmen. belim ağrıyor kalçam ağrıyor her yerim ağrıyor ateşim normalde düşüktür 36. 5 dan aşağı inmedi saatlerce klima altında kalınca 36.3 çıkıyor bu akşam sürekli uyudum şu anda ağzım yırtılıcak ama ben bunları yaşadım daha öncede psikolojik olarak off bilmiyorum daha 5 günüm var test için tabi olmazsam

günaydın kızlar benim kırmızılar hala gelmedi ya acayip stres oldum bebiş yok gelsin artık şu kırmızılar 35. günüm bugün

kızlar günaydın az evvel test yaptım ikinci çizgim çıktı :eek: inanamıyorum yaaaaaaaa yanlış olma ihtimali yoktur inş. yada çatlatma iğnesinin etkisi değildir. kan testin gidicem şimdi. dua edin banaaaaa.

kızlar günaydın az evvel test yaptım ikinci çizgim çıktı :eek: inanamıyorum yaaaaaaaa yanlış olma ihtimali yoktur inş. yada çatlatma iğnesinin etkisi değildir. kan testin gidicem şimdi. dua edin banaaaaa.

rüzgaryağmur yaa çok sevindim canımmçok mutlu oldum :1hug: hadi yaptır testini sonucunu çok merak ediyorum kaç gün gecikti günün

canım geçen ay 10 unda olmuştum aslında bugünde yapmıcaktım ama yapıyım dedim. gidicem annemi bekliyorum sizlere hbr vermek için girdim sen göremezsem kızlara söyle. dua edin bana.

X