Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

iyi akşamlar kızlar benim derdim nasıl çözümlenicek bilgisi olan var mı . bu arada ben bu topicin en eskilerindenim herkes bebişini kucağına aldı kırkını çıkardı allahın izniyle bense hala erken gebelik belitileri diye debeleniyorum

valla ayın 6sında adet olmam gerekiyordu hala gelen giden yok her dakka adet oldum zannediyorum ama yok heryerim yemyeşil damar belim ağrıyor adet olmadan önce kalçam ağrır peşine adet olurdum kalçam ağrıyor ama yine gelen giden yok ama ben 16sına kadar bekliyicem kararlıyım negatifi görmek istemiyorum

Aynı sorundayız assprin eskılerden sadece bız kaldık her geçen gun canım acıyor mafoldumben

Bence gebelık belırtısı şimdiye kadar hiç şaşmışmydı :uhm:
bekle...

aspirincim bence kan testi yaptır kesin sonucu öğren yoksa dra git problem varsa harekete geç derim hiç duymamıştım daha önce damarların bu kadar geniş alanda belirginleştiğini...

bahcem 13 aylık özlemde hayat nasıl gidebiliyorsa öyle gidiyor tedavi tedavi ..................tedavi tedavi....

selam arkadaşlar ,ben aranıza yeni katıldım.1 yıllık evliyim.bir kaç aydır artık çocuk istiyoruz.benimde bugün 30. günüm inşallah adet olmam.kasıklarımda arada kıram şrklinde ağrı var.sık tuvalete çıkmaya başladım. sizce ne zaman test yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…