Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

selam kızlar allahım isteyipte dileyen herkese nasip etsin inşallah bende bekliyom bebek ama her ay hüsranla sonuçlanıyo nasip

amin cnm... bozocum adetim bitti ilacımı kullandım yien çatlatma iğneside oldum çalışmalara devam bu ayda olmazsa başka yöntemlere geçicez sen ne yaptın

esengül ne kadar oldu uğraşıyosun
pkoda bi gelişme kaydettinmi bari

cnm bn 4 snelik evliyim ekim 2008 den beri uğraşıyoruz pko bnm hormonlarımd abişiy yok ama ultrasonda küçük küçük kistler vr cnm klomenle hemen yumoşlarım oluşuyo ama bnm eşimdede morf.ve hareket problemi vr cnmmmm senağlama

kızlar mrb ben dün test yaptım 2dk içinde çıkar dedi bekledim çıkan bi çizgi mizgi yok bende kutuya koydum sonra 4 saat geçince bi bakayım dedim çook açık ikinci çizgi şimdi hamile mi oluorum kan testi verdim ama hala sonucu alamadık ufff

naber şekerlerrrr kimse yokmuuu????? candycloudcum 30 dk. sonrasındaki sonuç geçersiz sayılıyor sanırım hamile değilsin canım bidahaki aya inşallah. bende de gelen giden yok inşallah da olmaz minik kuşum gelir kaydirigubbakcemile3

ben iiyim bozocum ayın 27sini bekliyorum adet olup dr agidicem bu ay korunduğum için bi bekleyişimde yok rahatım inş bi dahaki ay bebişimde gelir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…