Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

iyiyim canım sizleri takip ediyorum kamyasla sen heyecen içindesiniz inş umudunuz gerçek olur canım

benim hiç umudum yok canım regli olucak gibi sancılarım başladı offf bilmiyorumm aslında eltimde günüm geçince belirtiler başladı demişti o da kafama takılıyor
herzaman bi umut oluyor işte

canım orası hiç belli olmaz yinede umut etmek güzel diyin kendinizi 2 sonucada hazır edin inşallah melekleriniz sizinledir canım

bozo bende hiç bi belirti yokki
geçen ay baya belirtiler yaşamıştım belki de psikolojikti baş dönmesi kasık batması duygusallık (durduk yere ağlıyordum bebek resmi görsem bile)
Bu ay artık olursa olur olmazsa olmaz dedim öylece bıraktım eşimle çok birliktede olamadık o şehir dışındaydı. Önceki aylarda yastık koyardım falan bu ay hiç bişey yapmadım

Kızlar birde ateşimizi ölçeler deneyelim ne dersiniz

canım umudunu kırmak için demiyorum ama ateş ölçme yöntemini bende kullandım 2 aydır regl öncesi ateş artıyor yani gebeliktede regl oluncada aynı belirtiler yaşanıyor.umarım seninki gebeliktir

hb bozom iyiyim sen nasılsın sanırım gün sayıyorsun inş güzel haberler veririsin canım

iiym canım evet gün sayıyorum ama benim ümidim yok hamişlik belirtisi yaşıycağıma regli belirtileri yaşıyorum malesef
bu ay ümitlenmek istemiyorum geçen ay çok ümitliydim yıkıldım resmen

sen de durumlar nasıl

canım umudunu kırmak için demiyorum ama ateş ölçme yöntemini bende kullandım 2 aydır regl öncesi ateş artıyor yani gebeliktede regl oluncada aynı belirtiler yaşanıyor.umarım seninki gebeliktir

hmmm duymamıştım bunu hiç zaten bu ay benim ümidim yok hiç hayırlısı olsunmirmirmirmir

canım bozom bende doktora gittim pco dedi tahliller verdi onları yaptırdım ama doktorum hastaydı daha gösteremedim yarın gideceğim hem yumurtalarıma da bakacak soğan kürü uyguluyorum cumadan beri hafif kanamm oldu yani sadece peçeteye geliyo neden olabilir canım sııkın aslında yani

daha regli olmadın mı
neden acaba
bende de kist çıktı canım

oldum bugün 12.günü ama cuma günü peçeteyle silince hafif kan geldi doktora soracağım belki soğan suyundandır yapar mı soğan suyu biliyor musun ne kisti

soğan suyu yapmaz sanmıyorum

bende de küçük küçük kistler çıktı iltihabım vardı o geçmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…