Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Bebeğim...

ıçimi yakan sızlatan yokluğunda neler olduğunu ne gibi duygular yaşandığını öğrettin bana.
Bak henüz gelmeden senden bir şeyler öğrenmeye başladım.
Oysaki o kadar kolay sanmıştımki sana kavuşmak...
Artık sabahlara senin kokunla uyanmak istiyorumm ,
Senin sesinle, senin nefesinle ,senin gözlerinle ve teninle bebeğimm.
Zaman ilerledikçe senin hasretinde o kadar büyüyor içimde.
Sen yoksun diye herşeyim yarım herşeyim eksik cankuzum!
Artık gel bebeğim güne ve hayata seninle başlamak istiyorum...

Son düzenleme:
selam kıslarrr
ben kendimi ara ara regli olucak gibi hissediyorum akıntım var ama çok değil geri sayım başladı bende son 9

Son düzenleme:
slm kamyas ne olsn geri sayım başladı
hadi inşllh güzel haberler verirsin
ne zamn dr gidcen kistler için

canım ben kontrollerimi falan yaptırmıştım bütün testlerimi bu ay klomen içicem ben adetimi bekliyorum yumurtalar için gidicem doktora

merhaba arkadaşlar.malum uzun zamandır kız sayesinde giremedim.bugün tam 2 aylık olduk.kontrolümüzde yapıldı.kızım 60,5 cm ve 5.600gr olmuş dün karma aşımızı yaptırdık 3 tane aşı yapıldı 2 si bacaklardan bir taneside koldan gece sürekli ateşini ölçtüm.Allahtan öyle ağır ateşli geçmedi gecemiz.İnşallah bugünüde ateşsiz atlatırız.geçen sene tamda bugün adet olmuştum ve yine hamile kalamadım diye çok üzülmüştüm.ve tam 1 sene sonra kızım 2 aylık oldu ve ben çok mutluyum.dilerim büyük Allahım sizlerede bu mutluluğu yaşamayı nasip eder İnşallah.:Saruboceq: Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.
kız 3-4 aylık olunca biraz düzelir belki en azından ben öyle umut ediyorum.o zaman daha sık girebilirim İnşallah.hepinizi çok özledim.kendinize çoook iyi bakın.görüşürüzopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

arkadaslar soyle bir konu astim, deniyen varmi

Kendı rahmınızı test ederek hamılelıgı ogrenme Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar ben bu bilgiye baska bir sitede rastladim, duyan veya deniyeniniz varmi?gelin bunun uzerine konusalim,

benim reglime 4 gun var, bu sabah kendimi test ettim ve soylenilen eger dogruysa hamile degilim.ayrica idrar testide yaptim negatif cikti, birde reglim bittikten sonrada deniyecegim, bakalim bu yontem gercekten dogrumu.

eski kadinlar bu sekilde kendilerinin hamile olup olmadigini anliyorlarmis,

bir kac kisi bu sekilde vajinayi kontrol etmis ve bu soylenenleri dogruluyorlar.

[]orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa eliniz hiçbiyere değmiyorsa, için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez

bu konu burda konuşulmuştu biri yapmıştı doğru demişti ama ben yapamam sabretermeyi tercih ederim

boza85, bu konu hakkinda bilgi sahibi olmak istiyorum, bu konu burda konusulmustu demissin hangi sayfalarda bulabilirim.bana kopyalayabilirmisin
tsk

boza85, bu konu hakkinda bilgi sahibi olmak istiyorum, bu konu burda konusulmustu demissin hangi sayfalarda bulabilirim.bana kopyalayabilirmisin

Ne güzel Dün Gibi..Şimdi 2 aylık Gonca gonca derken hayata merhaba dedi Maşallah kilosu da iyi olmuş..Allah tez zamanda bana ve tüm isteyenlere de nasip etsin opuyorumnanaktan

Rahmi deneyerek test uygulamasını defalarca topic olarak yapanlar oldu ama regline 1 saat kala bile değişebilir o yüzden anlaman mümkün değil..

tsk

sayfasını hatırlıyamıycam çokkkk gerilerde
bence deneme böyle şeyleri en iisi gününü bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…