Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaslar merhaba bende 10 gundur folic plus aliyorum eczaneci gunde bir tane almami soyledi ama forumdan bakiyorum gunde 2 tane icenler var
umarim dogru kullaniyorumdur...
Benimde o kadar kafam karisik ki ;
Oncelikle kendime suan icin hic stres yapmiyorum cunku evliligimizin 2. senesine gelmek uzereyiz ve daha yeni bebek dusunuyoruz ve ilk denememiz ...
Bende sizler gibi regli gunumu sabirsizla bekliyorum (stres yapmadan tabi )
ayin 24 unu ins hemen gelir :))
Suan belirtiler icin erkenmi hamis olan arkadaslara soruyorum :))

arkadaslar merhaba bende 10 gundur folic plus aliyorum eczaneci gunde bir tane almami soyledi ama forumdan bakiyorum gunde 2 tane icenler var
Oncelikle kendime suan icin hic stres yapmiyorum cunku evliligimizin 2. senesine gelmek uzereyiz ve daha yeni bebek dusunuyoruz ve ilk denememiz ...

Stres sakın yapma zaten..Umarım madem istiyosun hamile kalırsın..Folik asidi benim doktorum günde 1 tane verdi.Eczaneden alırkende 1 tane içmemi söylediler.Yine de sen bilirsin.Ama aklında olsun hamilelik düşündüğün zaman en az 3 ay öndecen içmen en doğrusu.

Arkadaşlar ben çıkıyorum hoşçakalın.Güzel haberlerinizi bekliyorum.ınşallah bende veririm.

Sen doğru kullanıyorsun.Sıkıntı yapma :)

ya arkadaşlar göğüslerim çok acıyor aşılamamın 7.günündeyim şişti südyenden taşıyolar ve inanılmaz acıyor aranızda böyle olan varmı?

olmasım hg tatlım nasılsın..

iiyim valla tatlım kaç gündür dişimle uğraşıyodum bugün dişçiye gittim ilk gittiğim dişçi kanal tedavisi yapıcaz dedi sonra güvenemedim yine kendi dişçime gittim oda temizledi sanırım köklerinde bişy yok dolgu yaptı neyseki şimdilik acı bitti zemuszemus

canım geçmiş olsun fenadır diş ağrısı bilirim..
inşallah köküne inmemiştir indiyse yakında ağrı yapar anlarsın zaten...

iyiyim canım benimde bugün reglim bitti ama kasıklarımda sancı var anlamadım heralde üşüttüm ..
kocişle karar verdik evdeki halıların hepsini kaldırdık arada yere basıyorum heralde ondandır...

iyiyim canım benimde bugün reglim bitti ama kasıklarımda sancı var anlamadım heralde üşüttüm ..
kocişle karar verdik evdeki halıların hepsini kaldırdık arada yere basıyorum heralde ondandır...

ama ii değil canım ya yazlık bişi tak ayağına yoksa farketmeden kaparsın şifayı aman yanii

X