Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canım aslında yaz kış gözümü açar açmaz aradığım ilk şeydir terliklerim sonrada sabahlığımı alırım muhakkak..
bu kadar fazla dikkat ettiğim için oluyor sanırım yani çoooooooook nadir çıkartıyorum oda çok uzun süreli değil ama neyse işte...
sen ne yaptın canım başladı mı çalışmalar...kaydirigubbakcemile3

merhaba
inanmayacaksınız ama topiğinizi başından sayfa atlaya atlaya okudum
bugüne kadar hep infertilite/kısırlık kısmına giriyordum
daha çok yeni bir üyeyim.
orada moralim çok bozuluyordu
herhalde kimse hamile kalamıyor diye düşünüyordum
burası daha iç açıcı.
tekrar merhaba:)

ben de ocaktan beri sağlıklı bir hamile olma aşkıyla tutuşup yanıyorum. şubatta hamile kaldım.2 nisanda düşük oldu. düşükten sonra 45 gün bekledim.sonraki ay ilaçsız doktorsuz denedik olmadı. haziranda iğne ile denedik.ve temmuzdayız işte bekliyorum. sizler herhangibir sorunu olmayan hamile adayları mısınız?

canım aslında yaz kış gözümü açar açmaz aradığım ilk şeydir terliklerim sonrada sabahlığımı alırım muhakkak..
bu kadar fazla dikkat ettiğim için oluyor sanırım yani çoooooooook nadir çıkartıyorum oda çok uzun süreli değil ama neyse işte...
sen ne yaptın canım başladı mı çalışmalar...kaydirigubbakcemile3

bu ay çok çalışamadık desem doğru sölemiş olurum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 tembel çıktım bu ay kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 zati sıcak kıs insanın canı istemiyor falla kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

merhaba
inanmayacaksınız ama topiğinizi başından sayfa atlaya atlaya okudum
bugüne kadar hep infertilite/kısırlık kısmına giriyordum
daha çok yeni bir üyeyim.
orada moralim çok bozuluyordu
herhalde kimse hamile kalamıyor diye düşünüyordum
burası daha iç açıcı.
tekrar merhaba:)

hoşgeldin tatlım sorun infertilitemi ?

slmm iyi geceler herkese
hoşgeldin canım...nasılsın..opuyorumnanaktan
ben de ocaktan beri sağlıklı bir hamile olma aşkıyla tutuşup yanıyorum. şubatta hamile kaldım.2 nisanda düşük oldu. düşükten sonra 45 gün bekledim.sonraki ay ilaçsız doktorsuz denedik olmadı. haziranda iğne ile denedik.ve temmuzdayız işte bekliyorum. sizler herhangibir sorunu olmayan hamile adayları mısınız?

geçmiş olsun canım...:1hug:
Allah yeniden ve sorunsuz yaşatsın inşallah bir daha ki gebeliğini...:Saruboceq:
pek sorun yok gibi görünüyor bende canım zaten1 tanede oğlum var benim...2. yi istiyorum inşallah...:Saruboceq:

kıslar burda bana çok enteresan gelen bir konuya rastladım bakayım link ataabilecek miyim problemsiz...kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin canım...nasılsın..opuyorumnanaktan

geçmiş olsun canım...:1hug:
Allah yeniden ve sorunsuz yaşatsın inşallah bir daha ki gebeliğini...:Saruboceq:
pek sorun yok gibi görünüyor bende canım zaten1 tanede oğlum var benim...2. yi istiyorum inşallah...:Saruboceq:

hoşbulduk canım iyiyim sağol sen nasılsın??

kıslar bakın lütfen özellikle içki ve sigara içen hatunlar gözlerini dört açıp baksınlaarr...kaydirigubbakcemile

evet olmas sorunum pko. ama kendimi normal
hissediyorum. :)))))))))

tabiki normalsin tatlım opuyorumnanaktan

kıslar bakın lütfen özellikle içki ve sigara içen hatunlar gözlerini dört açıp baksınlaarr...kaydirigubbakcemile

amanınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :uhm: nasıl yaaaaaa :uhm: :uhm: :uhm: :uhm: :uhm: :uhm: :uhm: :uhm: :uhm: :uhm:

ben 1 temmuzda yumurtladım:)))))))))))))))))
bugün 13 temmuz (bitti ama olsun)
adetime tahminen 2-3 gün var.
ama şansım %25 tabiyki,her yumurtlama zamanı olan birleşmedeki gibi.
tatil planı bile yaptım hamile olmadığımı düşünerek. hamile olmadığımı hissediyorum çünkü.
ben kısa süren hamileliğimde belirtileri adet belirtisi sanmıştım. vücudumu hiç dinlememiştim.
yaşanan hiçbirşey kitaptakilere uymuyor. deneyim başka.
belirtilerim:
- sık idrara çıkıyorum ama az idrarım oluyor.
-sol kasığımda sancı gibi bişeyler oldu bikaç kere
-akıntım vargibi de yok gibi de değişiyor. ama genelde adetten önce çok olurdu.
-göğüslerimde hiçbir değişiklik yok. hala küçüklerr:)))
-karnımda şişlik var.
bunlar belirtiler ama benim için aga önemlisi içimdeki ümitsizlik. nedendir bilinmez,belki de şansıma güvenmediğimden hamile olmadığımı hissediyorum (koskoca bir %75 var karşı tarafta)
hamile olan bayanlar. belirtilerim sizinkilerle uyuşuyor mu?

ben 1 temmuzda yumurtladım:)))))))))))))))))
bugün 13 temmuz (bitti ama olsun)
adetime tahminen 2-3 gün var.
ama şansım %25 tabiyki,her yumurtlama zamanı olan birleşmedeki gibi.
tatil planı bile yaptım hamile olmadığımı düşünerek. hamile olmadığımı hissediyorum çünkü.
ben kısa süren hamileliğimde belirtileri adet belirtisi sanmıştım. vücudumu hiç dinlememiştim.
yaşanan hiçbirşey kitaptakilere uymuyor. deneyim başka.
belirtilerim:
- sık idrara çıkıyorum ama az idrarım oluyor.
-sol kasığımda sancı gibi bişeyler oldu bikaç kere
-akıntım vargibi de yok gibi de değişiyor. ama genelde adetten önce çok olurdu.
-göğüslerimde hiçbir değişiklik yok. hala küçüklerr:)))
-karnımda şişlik var.
bunlar belirtiler ama benim için aga önemlisi içimdeki ümitsizlik. nedendir bilinmez,belki de şansıma güvenmediğimden hamile olmadığımı hissediyorum (koskoca bir %75 var karşı tarafta)
hamile olan bayanlar. belirtilerim sizinkilerle uyuşuyor mu?

walla ben bu belirtilerin hiçbirni yaşamadım sadece göğüslerim çok acıyo o kadar.zaten herkeste farklı oluyo...

X