Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

yaz yaz canım rahatlarsın burda konuşmak ii geliyor

kaçıncı ayın

5.denememiz.Çok mu erken..biliyorum çok daha uzun bekleyenler var ama bekleyeceğime allah korusun bişewy varsa ve çözülecek bişeyse çözüm arayışına girmek daha mantıklı değilmi sence?Ne yapsam..

5.denememiz.Çok mu erken..biliyorum çok daha uzun bekleyenler var ama bekleyeceğime allah korusun bişewy varsa ve çözülecek bişeyse çözüm arayışına girmek daha mantıklı değilmi sence?Ne yapsam..

aynen canım benimdi 5. ayım bitti 6. ayıma giricem benimde reglim çarşamba bitiyor dr gidicem bende

aynen canım benimdi 5. ayım bitti 6. ayıma giricem benimde reglim çarşamba bitiyor dr gidicem bende

İşte aynıyız bak..Beşinci benimde bu aydı ve hamile değilsem 6.ay olcak..Gidelim bence.Gitmrzsek anlayamayıp belki boş yere uğraşmış oluruz..Allah korusun tabi ama..Sen ne zaman düşünüyosun gitmeyi?Biter bitmez gitçenmi?

RÜZGARCIM dün adet olmam lazımdı olmadım bi olayım klomene başlayıp 2.aşılama olcam cnm glucphage de günde 1 tane içiyorum işte öye sen*

selam ummahan hg canım

evet giz çarşambaya bitiyor reglim gidicem inşllh bi aksilik çıkmazsa

selam ummahan hg canım

evet giz çarşambaya bitiyor reglim gidicem inşllh bi aksilik çıkmazsa

Hadi hayırlısı.bence var ya şimdi doktora gidicen ve doktor bi yığın test yapacak sana ve eşine sonuçta aksi bişey çıkmayacak ve diyecek ki hiç bir sorun yok stres yapma..Vee olay bitecek sende o rahatlamayla hamile kalacaksın.Stres çok önemli bir faktör..Umarım ikimizde de böyle olur :) Tabi çocuk isteyen herkes için temennilerim..

a.s hb tatlım nasılsın?
iiym canım aynı sen nasılsın
Hadi hayırlısı.bence var ya şimdi doktora gidicen ve doktor bi yığın test yapacak sana ve eşine sonuçta aksi bişey çıkmayacak ve diyecek ki hiç bir sorun yok stres yapma..Vee olay bitecek sende o rahatlamayla hamile kalacaksın.Stres çok önemli bir faktör..Umarım ikimizde de böyle olur :) Tabi çocuk isteyen herkes için temennilerim..

ben bütün hormon testlerimi yaptırdım geçen ay reglimin 3. günü temiz çıktı işte eğer eşimin işi çıkmazsa oda test vericek bakalım inşllh bişey çıkmaz ikimizdede

X