Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Merhaba fazlası zarar olur diye düşünme;folik asitini almaya devam et.Zaten folik asit vücutta depolanabilen bişey değil yani günlük olarak almak gerekiyor.

Hoşgeldin:) bende az yazıp çok okuyanlardanım ama bu site ve burdaki arkadaşlıklar çok güzel.Bilgi vermen iyi oldu çok sağol.Bende zaten şimdi yeni bir kutu daha alıp içmeye başlicam çünkü ne zaman hamile kalacağımızı bilmediğimiz için belkide ummadığım bir anda inşallah tutarsa içiyor olmam daha doğru olur.Tekrra görüşürüz.

Bu arada kusura bakmayın kendimi tanıtmayı unuttum.Bir süredir yazdıklarınızı takip ediyorum ve bir kaç gün önce üye oldum yazmakk bugüne kısmetmiş.
Bir bebeğim olduğunu bırakın düşünmeyi hayal bile etmedim şimdiye kadar ancak bedenimi çok iyi tanıdığımı düşünen biriyim ve bu ay regl öncesi vücudumdaki gelişmeler diğerlerinden daha farklı gibi hissettim.Ve bunlar nedir diye araştırırken kendimi sizlerle buldum :)
Bakalım regle 3 günüm daha var gerçi regl öncesi yaılan testlerden alıp bugün denedim negatif çıktı ama içimdeki bu hisse dur diyemiyorum.
Tabiki herşeyden önce hayırlısı olsun hem benim hem de sizlerin adına :)
Yeni anne adaylarını da tebrik ederim bu arada :KK66:

İnşallah site uğurlu gelir :) Hamilesindir..

Arkadaşlar hiç bir belirti yok ne ağrı ne bişey:KK43: Reglime 2 gün var..Karın ağrısı bile olmaz mı insanda...Ben bu ay da hamile diilsem bu ay doktora gitmeyi düşünüyorum.Öylesine yazmak istedim.Derdimi buralara yazarak rahatlıyorum :KK43:

Arkadaşlar hiç bir belirti yok ne ağrı ne bişey:KK43: Reglime 2 gün var..Karın ağrısı bile olmaz mı insanda...Ben bu ay da hamile diilsem bu ay doktora gitmeyi düşünüyorum.Öylesine yazmak istedim.Derdimi buralara yazarak rahatlıyorum :KK43:

yaz yaz canım rahatlarsın burda konuşmak ii geliyor

kaçıncı ayın

X