Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

selam kızlar...bozo naber....yaa benim bugün 31. gün testte yaptım bişi yok adetlerim iice düüzensizleşiyo galba 3 aydır 5inde oluyodu hala tık yok...moralim çok kötüüüü.....sen naptın

selam kızlar...bozo naber....yaa benim bugün 31. gün testte yaptım bişi yok adetlerim iice düüzensizleşiyo galba 3 aydır 5inde oluyodu hala tık yok...moralim çok kötüüüü.....sen naptın
ne olsun canım geldim aynı niye düzensizleştiki öyle
nasılsın canım

saol iiym sen seninle ilk kez konuşuyoruz galiba :)))))

kızlar ya bu iğneden sonra akşamı bende ateş oldu halsizlik oldu ama sonra ne ateş kaldı nede başka bişi yumurta çatlayınca göğüsler ağrır diolar o da yok bende

az önce arkadaşımla konuştum yeni doğum yaptı ikizleri oldu
maşallah iyilermiş
darısı hepimizin başına arkadaşlar

kızlar ya bu iğneden sonra akşamı bende ateş oldu halsizlik oldu ama sonra ne ateş kaldı nede başka bişi yumurta çatlayınca göğüsler ağrır diolar o da yok bende

iğne yapar canım normaldir
belirtilerede takılma bırak oluruna
rahat ol takmaaa

arkadaşlar hepinize tek tek teşekküre ederim darısı başınıza inşallah :)belirtilerim gögüslerimde aaip bi şişlik ve agrı vardı adet olunca olan agrılardan farklıydııı acıo gibiydi sanki bide kasıklarıma inanılmaz kramplar girioduu yane ben resmen anladımmm hamile oldugumu haa bide hafif bulantılarım varr kuscak kadar deil ama az az geliooo ,,bende akşam hast gidip kan testi yaptrcamm inşallah her şey yolundadır dış gebelik falan deildir :Saruboceq:

aaaaa susmayınnnn bakıyımmmmm,,benım çenemmm düşükk bugunnnn,,konuzemuszemusşun konuşunnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…